Шановні жителі громади!

Станом на 16.00 29 квітня 2022 року ситуація у громаді контрольована. Минає 65-а доба війни в Україні. Дякуємо нашим захисникам і Богу за ці пережиті дні.

НАВЧАННЯ АКТУАЛЬНИМ ПРОФЕСІЯМ, ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ТА БАГАТО ІНШИХ КОРИСНИХ СЕРВІСІВ ВІДКРИТО У ОСВІТНЬОМУ ХАБІ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ – ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТАРЦІЯ

Наразі понад 129 тис. переселенців, в тому числі дітей, молоді та їх батьків вимушено, через напад росії на Україну, знаходяться в Хмельницький області.

ДЛЯ ПІДТРИМКИ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ, ЯКІ ПРИБУЛИ НА ТЕРИТОРІЮ ГРОМАДИ

Станом на 27.04.22 сьогодні з часу повномасштабного вторгнення в Україну зареєструвалося на території Старосинявської громади 3030 внутрішньо переміщених осіб, з них понад 360 дітей, на даний час понад 2480 ВПО залишаються проживати в громаді.

36 РОКІВ МИНУЛО З ЧАСУ ТРАГЕДІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Сьогодні з нагоди 36-ої річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції відбулося покладання живих квітів до Пам’ятного знаку загиблим на ЧАЕС. Під час хвилини мовчання ліквідатори в 30-тикілометровій зоні «чорнобильського лиха», працівники селищної ради, рятувальники ДСНС України вшанували світлу пам'ять загиблих.

ПАСІЧНЯНСЬКІ ПАСКИ ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ

Уже вісім років поспіль Україна відзначає свято Великодня в умовах війни… Нині широкомасштабне вторгнення російських військ змусило кожну українську родину зустрічати свято із особливим трепетом, символізмом та надією. Ми усі прагнемо миру, чекаємо перемогу та молимося за наших захисників.

Шановні мешканці громади!

Ситуація станом на 09.00 24 квітня 2022 року на території Старосинявської громади контрольована. Сьогодні минає 60-а доба війни в Україні. Пройдено немало доріг на захист країни, пережито 2 місяці важких буднів… Дякуємо нашим захисникам за оборону мирних земель держави, за ці пережиті дні.

Вітання селищного голови зі світлим святом Воскресіння Христа

ДОРОГІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ ГРОМАДИ! Від щирого серця вітаю Вас зі світлим святом Воскресіння Христа! Великдень – найдобріше та найсвітліше свято. Воно приходить до нас разом зі справжньою весною, символізуючи оновлення та відродження.

Водні поліцейські впіймали двох браконьєрів з електровудкою

21 квітня близько 16.25 години на р. Іква, біля села Миколаївка, Старосинявської територіальної громади працівники сектору водної поліції Кам’янець-Подільського районного управління поліції спільно з працівниками Хмельницького рибоохоронного патруля та поліцейськими Старосинявського сектору поліцейської діяльності №1 Хмельницького районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області виявили двох місцевих жителів, які здійснювали незаконний вилов риби за допомогою електроструму (електровудкою).

СИМВОЛИ МИРУ І СОНЦЯ …

З нагоди Великодніх свят у центрі містечка працівниками культури селищної ради (Ганна Бортник, Ольга Іванець, Анатолій Лотишко) та працівниками Старосинявського Будинку творчості школярів. працівниками сільських закладів культури та бібліотек (керівники Олександр Пузирук, Ніна Стасюк) виготовлено та поновлено макети великодніх писанок та оформлено тематичні фотозони, які встановлено біля входу в Будинок культури та, враховуючи погодні умови, у фойє приміщення ЦНАПу.