Сьогодні, 19 лютого - День Державного герба України!
Цей день не має офіційного статусу, проте ми щорічно згадуємо важливу дату, коли український парламент у 1992 році затвердив Тризуб Державним гербом України.
Він уособлює історичне прагнення українського народу, його незламність, віковічний шлях до свободи, гідності та єдності.
Державний Герб - це не лише офіційний символ. Це знак нашої національної ідентичності, нашої сили духу та непохитної віри у власну державу. Він супроводжує українців у найвідповідальніші моменти історії, надихає на добрі справи, нагадує про відповідальність перед країною та майбутніми поколіннями.
Під його знаком наш народ захищає рідну землю, відстоює незалежність і територіальну цілісність, будує сильну, демократичну та правову державу, впевнено крокуючи шляхом розвитку та європейського вибору.
Нехай цей день зміцнює нашу віру в Україну, гуртує навколо спільних цінностей, додає наснаги й наповнює серця гордістю за Батьківщину. Шануймо державні символи як святині, що об’єднують націю та нагадують про подвиг тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність України.
Висловлюємо глибоку вдячність нашим воїнам - мужнім захисникам і захисницям, які щодня стоять на варті миру та безпеки, наближаючи Перемогу. Підтримуймо їх, працюймо сумлінно та єднаймо зусилля заради безпечного, стабільного й гідного майбутнього нашої держави.
Слава Україні!
З повагою,
Секретар Старосинявської селищної ради
Олександр МИКОЛАЄЦЬ

