Фото без описуСьогодні, 04 липня 2024 року, виповнюється  друга річниця  світлої пам’яті, як 04 липня 2022 року загинув на фронті наш земляк Вадим Станіславович КУЦМАН.

Захисник України, мешканець м. Шостка Вадим Куцман служив стрільцем-помічником гранатометника. Загинув у Луганській області під час виконання бойового завдання.

Вадим Станіславович Куцман народився і вчився у Хмельницькій області, здобував  професію кухаря і переїхав жити у Сумську область, у м.Шостка.

18 травня 2022 р. Вадим відправлений військоматом у Луганську область, де 4 липня 2022 р. загинув на полі бою.

У 34-річного військового залишилася вдова і маленький син.

Вадим Куцман народився 28 липня 1988 року у смт. Стара Синява, Хмельницька області. Після закінчення школи  поступив до Хмельницького торгово-кулінарного ліцею і здобув професію кухаря. Професійну освіту юнак продовжив у Подільському державному аграрно-технічному університеті, який закінчив у 2014 році за спеціальністю «Технології виробництва і переробки продукції тваринництва».

З серпня 2016 по травень 2019 року Вадим Станіславович брав участь у проведенні антитерористичної операції на Сході України, зі зброєю в руках захищаючи суверенітет і територіальну цілісність Батьківщини.
За роки служби чоловіку довелось побувати в найгарячіших точках ведення бойових дій, на території Донецької та Луганської областей. За сумлінну службу Вадим Куцман був відзначений нагородами від оперативно-тактичного угруповання «Північ».

Попереду було ціле життя, сповнене надій та прагнень. У Шостці на нього чекала кохана дружина і маленький син, родичі та вірні друзі. Але не судилося…

Після повномасштабного вторгнення рашистських агресорів Вадим Станіславович добровольцем пішов до військкомату, а 18 травня був призваний на військову службу стрільцем-помічником гранатометника. Виявивши стійкість і мужність, загинув 04 липня 2022 року під час виконання бойового завдання в Луганській області.

У травні 2024 року  родині вручено нагрудний знак, посвідчення та диплом «Почесний громадянин Старосинявської громади» (посмертно) Герою Вадиму КУЦМАНУ.

Поховали захисника України 11 липня 2022 року  в м.Шостка

Вічна пам’ять Герою!