Фото без описуХМІЛЬ Павло Степанович  загинув  у боротьбі за Україну в районі населеного пункту Вільшанка Дворічанського району Харківської області.

Павло Хміль  народився  14 грудня 1968 року в м.Хмільник Вінницької області.

Переїхали з родиною на постійне місце проживання в с.Гончариха, Старосинявського району, Хмельницької області.

У 1986 р.  пішов до  місцевої школи, в 1984 р. закінчив 8 класів  Паплинецької  середньої школи.

1984 -1987 рр.  навчався в Хмельницькому ПТУ на електромонтера.

1987-1989 рр. призваний на строкову службу,  яку проходив у Німеччині.

1991 р. одружився, розпочав свою трудову біографію. Працював на залізничній станції с.Адампіль старшим механікам засобів централізованої безпеки.

З  20 травня 2019 року  підписав контракт, пішов захищати Батьківщину на сході України.

Вірний військовій присязі, Павло Хміль,   командир  бойової машини- командир механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону, сержант, загинув  26.09.2022 року  в районі населеного пункту Вільшанка Харківської області в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України.

Старосинявська селищна рада висловлює співчуття рідним та близьким учасника бойових дій – Ірині Степанівні Хміль, матері Олені Василівні Хміль, синам Богдану і Назару,  та родині захисника.

Вічна пам'ять  захиснику Вітчизни! Герої не вмирають!