Фото без описуДбати про чистоту довкілля і території, де живемо, - справа непроста, але благородна… Тому працівники органу місцевого самоврядування – Старосинявської ОТГ - в.о. старост сіл, діловоди, працівники структурних підрозділів та комунальні підприємства селищної ради провели благоустрій пам’ятних місць, прилеглих територій, могил невідомих солдатів та територій парків, скверів в населених пунктах громади.

Зазвичай, кожного року у квітні-травні проводяться заходи із благоустрою – прибирання та оновлення територій і пам’ятних місць. У населених пунктах громади в.о. старост здійснили ряд заходів із благоустрою: побілили бордюри, очистили пам’ятні місця від сухостою, пофарбували пам’ятники, лавки, загорнули і вивезли сміття; упорядкували клумби, посадили квіти, разом із мешканцями прибрали території на місцевих кладовищах.

До прибирання пам’ятних місць та прилеглих територій, центрів сіл, будівель соціальної сфери найбільше активізувалися в.о. старост, діловоди, працівники сільських закладів культури громади сіл Цимбалівки, Івок та Мисюрівки, Паплинець, Ожарівки і Пишок, Пасічни, Сьомаків, Пилявки, Заставець, Бабине та Нової Синявки, Адамполя. Старосинявською селищної радою забезпечено відповідні матеріали для проведення робіт із благоустрою.

Працівниками комунального підприємства селищної ради «Старосинявський комунгосп» (керівник Ігор Федорчук) здійснено обкошування прилеглих територій до Меморіалу Слави, прибрано території біля пам’ятних місць у Старій Синяві – центрі об’єднаної територіальної громади; вивезено сміття із територій окремих сільських кладовищ.

Весняну акцію благоустрою завершено. Але роботи триватимуть протягом літнього періоду: обкошування територій, підрізання кущів, прополювання клумб. Кожен має дбати про окультурення навколишніх територій там, де живе.

Бережіть навколишнє середовище, не засмічуйте його, і природа віддячить вам красою.

Старосинявська ОТГ.