Хмельницька область, Хмельницький район

Президент підписав Закон, який дає змогу завершити створення спроможних громад та сформувати нові райони

Дата: 12.05.2020 13:19

Президент України підписав Закон «Про внесення змін до Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні».

Документом регламентовано, що «До прийняття закону про адміністративно-територіальний устрій України визначення адміністративних центрів територіальних громад та територій територіальних громад (громад), а також подання до Верховної Ради України проектів законодавчих актів щодо утворення і ліквідації районів здійснює Кабінет Міністрів України».

У «Прикінцевих положеннях» зазначено «Центральній виборчій комісії забезпечити формування виборчих округів та проведення місцевих виборів на основі територій територіальних громад, визначених Кабінетом Міністрів України на підставі цього Закону».

Закон набуде чинності з дня, наступного за днем його опублікування.