ОБСТЕЖЕНО УМОВИ ПРОЖИВАННЯ ДІТЕЙ В РОДИНАХ

Дата: 16.12.2019 16:49

Кожна дитина – зерно майбутнього суспільства… В яких умовах відбуватиметься її виховання, такі принципи понесе юна особистість в доросле життя. Основне завдання органу місцевого самоврядування – піклуватися усіма можливими методами про умови життя дітей та їх виховання в сім’ях. Фахівцем із соціальної роботи Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради спільно з начальником сектору превенції Старосинявського відділення поліції та спеціалістом служби у справах дітей Старосинявської РДА здійснено перевірку умов проживання сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

У ході соціальної роботи відвідали 6 сімей, в яких виховується 16 дітей. Дані сім’ї проживають в населених пунктах: с.Залісся, с.Пололяни, с.Перекора, с.Липки, с.Паплинці. Батьків попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків. Усім сім’ям надано соціальні послуги відповідно до їхніх потреб, застережено про відповідальність батьків за створення відповідних умов проживання дітей.

Старосинявський ЦССДМ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)