Грант на 38 000 гривень для студентів Хмельницької області для сплати навчання в 2019-2020 роках

Дата: 11.02.2019 10:49

"До уваги студентів Сторосинявської громади Хмельницької області, що навчаються у вищих навчальних закладах України, очної та заочної, контрактної та бюджетної форми навчання.

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах, для студентів очної та заочної форми начання, для контрактників та бюджетників*.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Загальна сума призового фонду (гранти на навчання та заохочувальні призи) складає понад 50 000 гривень.

Для участі студентам необхідно зареєструватися на сторінці проекту грантодавців з обраною темою та підготувати відповідну роботу:

*Студенти, що навчаються за рахунок бюджету можуть отримати сплату додаткового навчання, наприклад іноземної мови, програмування, маркетингу, тощо.

Переглянути пресс конференцію з приводу старту Scholarship-2019 можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=3gxofGBpP0Q

Переглянути як проходив Scholarship-2018, хто з студентів та з яких навчальних закладів переміг – можна за посиланням: https://www.scholarship.in.ua/uk/vesna-2018-2/

Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: grant@scholarship.in.ua

З повагою,
оргкомітет проекту Scholarship в Україні

Якщо необхідно - можемо надати більше інформації про умови чи відповісти на запитання.

Дякуємо за підтримку нашого соціального проекту!

З повагою, Юлія Валуєва
менеджер проекту
Scholarship в Україні

p.s. Перший етап конкурсу Scholarship в Україні підтримали понад 100 органів місцевої влади, близько 30 ВУЗів, громадьскі організації та онлайн ЗМІ.

Щиро сподіваємось на вашу інформаційну підтримку другого етапу конкурсу! Якщо необхідно надати додаткову інформацію або підготувати текст новини спеціально для вашого сайту – надішліть нам листа.

Ще раз дякуємо за співпрацю!