Дата: 07.11.2018 13:59

СТАРОСИНЯВСЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел. 2-10- 89 Код ЄДРПОУ 04402824

Сорокової чергової сесії сьомого скликання

31 жовтня 2018 року                смт Стара Синява                          № 27 /2018

Про внесення змін та доповнень до рішення шостої сесії селищної ради

VII скликання від 17 травня 2016 року «Про утворення  виконавчого  комітету

Старосинявської  селищної ради  та затвердження  його  кількісного та

персонального складу» № 38 ( із змінами та доповненнями)

Відповідно до ст.  11 , п. 3 ч. 1 ст. 26, 42 , частини 1,4 ст. 54, ст.59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  Старосинявська селищна рада згідно внесених пропозицій селищним головою Здебським В.Е.

ВИРІШИЛА:

1. Внести наступні змін та доповнення до рішення шостої сесії селищної ради VII скликання від 17 травня 2016 року «Про утворення виконавчого комітету Старосинявської  селищної ради  та затвердження  його  кількісного та персонального складу» № 38 ( із змінами та доповненнями), виклавши додаток № 1 в новій редакції (додається)

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Селищний голова                                                                           В.Е.Здебський

Додаток до рішення

Старосинявської селищної ради

від «31» жовтня 2018 року № 27/2018

Кількісний та персональний склад виконавчого комітету Старосинявської селищної ради:

1. Селищний голова Здебський  Віталій  Едуардович – голова виконавчого комітету.

2. Карпушин Андрій Андрійович -   перший  заступник голови  з питань діяльності виконавчих органів ради .

3. Лакуста Світлана Віталіївна - заступник голови  з  питань діяльності виконавчих органів ради

4. Секретар Старосинявської селищної ради Гарник Наталія Іванівна - секретар виконавчого комітету.

5. Директор  Старосинявського   РЕМ - Черниш Олег Вікторович.

6. В.о. директора  КП «Центральний водоканал  №1» - Лукінов Юрій Іванович

7. Начальник КП «Старосинявський комунгосп» - Федорчук  Ігор  Юрійович.

8. Начальник Старосинявського районного сектору  ГУ ДСНС у Хмельницькій області - Явдощук Мирослав Володимирович

9. Головний лікар Старосинявської  центральної  районної  лікарні - Макогонський  Віталій Миколайович.

10.  Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Старосинявський центр первинної медико-санітарної  допомоги» -  Ананьєва Надія Олександрівна.

11. Начальник Старосинявського відділення Старокостянтинівського відділу поліції ГУНП у Хмельницькій області - Дулєпов Сергій Олександрович.

12. Начальник управління фінансів Старосинявської селищної ради - Кузьмич Мирослава Михайлівна.

13.  Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури Старосинявської селищної ради -  Пузирук Олександр Миколайович.

14. Начальник  відділу  культури,  національностей та релігій Старосинявської селищної ради - Німець Богдан Петрович.

15.  Начальник  відділу комунального майна, житлово-комунального  господарства, та  інфраструктури Старосинявської селищної ради - Мельник Володимир Іванович.

16. Заступник начальник відділу  земельних відносин Старосинявської селищної ради - Дзюба Наталія Леонідівна.

17.  Начальник  відділу  економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Старосинявської селищної ради - Постернак Петро Іванович.

18. Завідувач сектору містобудування та архітектури Старосинявської селищної ради - Стегніцька Людмила Петрівна.

19. Начальник відділу з питань державної реєстрації Старосинявської селищної ради - Куцоконь Віталій Миколайович.

20. Представник Асоціації ветеринарних працівників України - Демчишин Віктор Миколайович.

21. Голова асоціації підприємців Старосинявського району Гневуш Валентин Васильович

Виконуючі обов’язки старост :

22. Сосняк Віктор Васильович, в.о. старости села Адампіль.

23. Сідорук Дмитро Миколайович, в.о. старости села Бабине.

24. Юрчишина Ніна Петрівна, в.о. старости  села Залісся.

25. Свириденко Сергій Іванович, в.о. старости  села Заставці.

26. Бортник Володимир Миколайович, в.о. старости села  Івки.

27. Брицький  Григорій Олексійович,  в.о. старости  села Лисанівці.

28. Заїкун Микола Володимирович, в.о. старости  села Мшанець

29. Пилипчук Галина Анатоліївна, в.о. старости села Нова Синявка

30. Стаднік Григорій Михайлович, в.о. старости села Ожарівка.

31. Скакун Юрій Миколайович, в.о. старости села Паплинці.

32. Шеремета Галина Олександрівна, в.о. старости села Пасічна.

33. Попсуй Микола Петрович, в.о старости села Сьомаки.

34. Гес Наталія  В’ячеславівна, в.о. старости села Харківці

35. Котик Віктор Михайлович, в.о. старости села Цимбалівка.

36. Панчук Ніна Степанівна - діловод селищної ради

37. Біла Інна Василівна - діловод селищної ради

Склад виконавчого комітету селищної ради в кількості   37  осіб.