Список працівників сектору превенції, що обслуговують Старосинявську селищну ОТГ.

Дата: 20.09.2018 14:49

Начальник сектору: підполковник поліції Попович Віктор Іванович, тел. 097 430 2012.

Старший дільничний офіцер поліції: капітан поліції Майданевич Олександр Леонідович, тел. 067 367 4966.

Обслуговує поліцейську дільницю №3 (с. Лисанівці, с. Паньківці, с. Сьомаки, с. Дашківці, с. Буглаї, хутір Петровського, с. Бабино, с. Дубова, с. Пилява, с. Олексіївна, с. Олександрівка, с. Вишневе, с. Пилявка, с. Карпівці, с. Івки, с. Місюрівка, с. Травневе).

Дільничний офіцер поліції: старший лейтенант поліції Кубряк Володимир Миколайович, тел. 096 579 9232.

Обслуговує поліцейську дільницю №2 (с. Адампіль, с. Пасічна, с. Гречана, с. Рідкодуби, с. Харківці, с. Липки, с. Перикора, с. Ожарівка, с. Пишки, с. Мшанець, с. Цимбалівка, с. Яблунівка).

Дільничний офіцер поліції: лейтенант поліції Коржик Олександр Олександрович, тел. 097 747 3845.

Обслуговує поліцейську дільницю №4 (с. Нова Синявка, с. Залісся, с. Гончариха, с. Подоляни, с. Паплинці, с. Заставці, с. Чехи, с. Іллятка, Щербані, с. Красносілка).

Дільничний офіцер поліції: капітан поліції Руденко Антон Віталійович, тел. 068 639 8735.

Обслуговує поліцейську дільницю №1 (смт. Стара Синява, с. Йосипівка, с. Іванківці, с. Уласово Русанівка, с. Теліжинці).

Інспектор дозвільної системи: капітан поліції Гноянко Сергій Анатолійович, тел. 097 726 0299.

Інспектор ювінальної превенції: старший лейтенант поліції Литвинюк Михайло Іванович, тел.097 857 7013.