***************** Конкурси *******************

Старосинявська селищна рада оголошує

конкурс на зайняття вакантних посад:

1.Начальника відділу, головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності;

Для участі в конкурсі запрошуються особи, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем  спеціаліста або магістра та стаж роботи за фахом не менше трьох  років (стаж державної служби або в органах місцевого самоврядування) або не менше 5  років стажу за фахом у бюджетних установах.

2.Головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності;

Для участі в конкурсі запрошуються особи, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем  спеціаліста або магістра та стаж роботи за фахом не менше одного року  (стаж державної служби або в органах місцевого самоврядування) або не менше 3  років стажу за фахом у бюджетних установах.

3. Спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності;

Для участі в конкурсі запрошуються особи, які мають базову вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем   бакалавра, без вимог до стажу роботи.

4.Спеціаліста ІІ категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності (2 вакантні посади); 5. Спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності.

Для участі у конкурсі  подаються такі документи:

• заява про участь у конкурсі;
  • особова картка П-2ДС з додатками;
  • копія документу, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копія диплома (з додатками);
  • копія трудової книжки, завірена за місцем роботи;
  • копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • декларація про доходи за попередній рік;
  • дві фотокартки розміром 4х6.

Конкурсною комісією проводиться екзамен.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки  функціональних повноважень, тощо надається за адресою смт. Стара Синява вул. Івана Франка, 8 з 08.00 до 15.00.

Керуючись Законом України «Про внесення змін до  Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо особливостей державної реєстрації органів місцевого самоврядування як юридичних осіб» документи приймаються до 3 вересня 2018 року.

Конкурсна комісія.