Старосинявська громада
Старосинявський район, Хмельницька область

Новини та події Старосинявської громади

ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З СВЯТОМ ВЕСНИ – МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ 8 БЕРЕЗНЯ!

Дата створення: 10:27 07.03.2018

Дорогі жінки! Сердечно вітаю вас із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 березня!

РОЗЧИЩАЛИ ДОРОГИ У «ВЕСНЯНУ ЗАМЕТІЛЬ»

Дата створення: 08:55 06.03.2018

Початок весни-2018 справді здивував морозами… Від мінус 5 до -24 градусів повітря, пронизливий вітер і плюс снігові перемети на дорогах, яких, впринципі, уже не чекали. У селищній раді працював оперативний штаб із ліквідації наслідків погодних умов, роботу якого очолив голова громади Віталій Здебський, організував перший заступник селищного голови Андрій Карпушин.

Програма зайнятості населення – шлях до створення умов для підвищення рівня зайнятості населення

Дата створення: 17:00 05.03.2018

Рішенням виконавчого комітету Старосинявської селищної ради від 23 лютого 2018 року створено робочу групу з розробки Програми зайнятості населення Старосинявської селищної ради на 2018-2010 роки, якій доручено розробити проект Програми зайнятості та надати його для опрацювання постійними комісіями ради з подальшим прийняттям на черговій сесії селищної ради.

Старосинявське бюро правової допомоги інформує:

Дата створення: 13:16 05.03.2018

7 червня 2017 року стартував Загальнонаціональній просвітницький проект « Я МАЮ ПРАВО!» (ЯМП!), який реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою БПД та територіальними органами юстиції за підтримки USAID “Нове правосуддя”

ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА ДО ЗАХОДІВ 7 березня 2018 року

Дата створення: 14:46 03.03.2018

У селищній раді голова громади Віталій Здебський провів засідання організаційного комітету з приводу відзначення дат в календарі:

ЯК І КУДИ ВИКОРИСТОВУЮТЬ КОШТИ?

Дата створення: 16:18 02.03.2018

Контроль за цільовим використанням державної допомоги при народженні дитини здійснюється працівниками Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді селищної ради відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 623 від 30.10.2014 р. «Про внесення змін до деяких постанов КМУ щодо функціональних обов’язків державного соціального інспектора».

В АДАМПОЛІ ОБГОВОРЕНО ПЛАНИ ЩОДО ПОКРАЩЕННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ СЕЛА

Дата створення: 13:12 01.03.2018

У селі Адамполі відбулася зустріч селищного голови Віталія Здебського із жителями села.

Соціальна підтримка сімей необхідна

Дата створення: 16:32 28.02.2018

Кожна родина – джерело захисту дитини. Як складатиметься соціально-психологічна обстановка в сім’ї, в основному залежить від батьків.

ПРИЗУПИНИТИ НАВЧАННЯ ІЗ 27 ЛЮТОГО…

Дата створення: 15:55 27.02.2018

26 лютого відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації. В якому взяли участь заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Лакуста, начальник відділу освіти, , молоді, спорту, культури виконавчого комітету селищної   ради Олександр Пузирук.

ДО ПЕРШОГО КВІТНЯ ПОТРІБНО ЗАПОВНИТИ Е-ДЕКЛАРАЦІЇ

Дата створення: 15:42 26.02.2018

У залі засідань адмінбудинку  проходив семінар-навчання за програмою навчання депутатів та посадових осіб місцевого самоврядування Старосинявської ОТГ, проведений викладачами Хмельницького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів  місцевого самоврядування, державних підприємств, установ й організацій.