Новини та події Старосинявської громади

ПРИЗНАЧЕНО НОВОГО НАЧАЛЬНИКА ПОЛІЦІЇ

24 травня 2018 року голова Старосинявської громади Віталій Здебський взяв участь у представлені начальника Старосинявського відділення поліції Старокостянтинівського відділу ГУНП в Хмельницькій області Дулепова Сергія Олександровича.

14:26 24.05.2018

ЗАВЕРШИЛИ РОБОТУ ПОСТІЙНІ ДЕПУТАТСЬКІ КОМІСІЇ

У селищній раді завершили роботу постійні депутатські комісії, які вели планомірну роботу до 33-ої чергової сесії Старосинявської селищної ради, на порядок денний якої виносилося 29 питань. Участь в роботі комісій взяли селищний голова Віталій Здебський, перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин, котрі детально зупинялися на питаннях порядку денного та роз’яснювали ситуації.

09:13 22.05.2018

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

У селищній раді відбулося засідання виконавчого комітету, яке провів селищний голова Віталій Здебський. Розглянули питання:

13:34 20.05.2018

17 травня 2018 року в школі-гімназії відбувся флеш-моб до Всесвітнього дня вишиванки

Вишиванка для українців – могутній символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує національну єдність. Ідею акції Всесвітній день вишиванки в 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк.

16:08 18.05.2018

ВІДБУЛАСЯ 32-га ЧЕРГОВА СЕСІЯ ГРОМАДИ

Голова громади Віталій Здебський провів пленарне засідання 32-ої чергової сесії селищної ради, в роботі якої взяли участь 16 депутатів селищної ради.

16:24 16.05.2018

СУЧАСНИЙ КОМПЮТЕР у ЦИМБАЛІВСЬКУ ШКОЛУ

У Цимбалівському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, ДНЗ» навчається 36 учнів. Несподівано із ладу вийшов комп’ютер навчального закладу, за допомогою якого учителі здійснювали підготовку школярів…

14:11 16.05.2018