Старосинявська громада

Новини та події Старосинявської громади

ЛІКВІДОВУВАЛИ СНІГОВІ ПЕРЕМЕТИ

Дата створення: 17:24 19.03.2018

Середина березня особливо не радувала весняною погодою. За даними  Українського  Гідрометцентру, 17-19 березня на території Хмельниччини очікувалися різкі зміни погоди:

Семінар вчителів хімії та географії у Пасічні

Дата створення: 16:43 19.03.2018

З метою підвищення професійної майстерності вчителів 16 березня 2018 року на базі Пасічнянського НВК було проведено семінар вчителів хімії та географії на тему: «Розвиток критичного мислення засобами когнітивно–складних завдань на уроках географії та хімії, як шлях вдосконалення сучасного уроку».

У Верховній Раді зареєстровано законопроект «Про засади адміністративно-територіального устрою України»

Дата створення: 15:32 16.03.2018

У Верховній Раді під номером 8051 зареєстровано розроблений Мінрегіоном і схвалений Урядом законопроект «Про засади адміністративно-територіального устрою України».

«У здоровому тілі – здоровий дух!»

Дата створення: 14:00 16.03.2018

Здоровий - означає веселий, бадьорий та життєрадісний. А от найкращі друзі хворої дитини – лінь, сум та втома. Щоб завжди бути у гарній формі, потрібно турбуватися про свій організм: роби зарядку, не забувай про гігієну та корисну їжу, вчасно лягай спати. Сонце, вода та повітря – вірні помічники на шляху до міцного здоров’я.

РОБОТИ ІЗ РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА БУДІВНИЦТВА ВОДОГОНІВ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ

Дата створення: 16:44 15.03.2018

Забезпечення населення громади водопостачанням є одним із перших завдань селищної ради, яке сформувалося внаслідок численних звернень громадян до селищного голови Віталія Здебського.

ПОРЯДОК ТА СТРОК ОСКАРЖЕННЯ РІШЕННЯ ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ

Дата створення: 12:56 15.03.2018

Працівник може звернутися до суду із заявою про поновлення на роботі й оплату за час вимушеного прогулу у місячний строк з дня вручення копії наказу про звільнення або з дня видачітрудової книжки.

ВИЗНАЧАЛИСЬ ІЗ СТАРОСТИНСЬКИМИ ОКРУГАМИ

Дата створення: 16:48 14.03.2018

У селищній раді відбулося засідання трьох постійних депутатських комісій, яке провів за дорученням голів комісій голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку , сфери послуг та з питань містобудування, будівництва, земельних відносин і агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища Андрій Лакуста.

ЯКЩО ПОРУШЕНО ПРАВИЛА БЛАГОУСТРОЮ ПОВТОРНО…

Дата створення: 15:01 14.03.2018

У селищній раді   відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради, яке провела заступник голови адміністративної комісії Оксана Олександрівна Бондарчук. Участь в роботі комісії взяли 10  членів комісії із 11.

У НОВІЙ СИНЯВЦІ ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ ГРОМАДЯН

Дата створення: 17:42 12.03.2018

У селі Нова Синявка відбулися загальні збори громадян, участь в яких взяв селищний голова Віталій Здебський, перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин, в.о. начальника відділу земельних відносин виконавчого комітету селищної ради Наталія Дзюба, депутат селищної ради, начальник управління агропромислового розвитку РДА Андрій Лакуста, в.о. старости села Нова Синявка Галина Пилипчук, депутат селищної ради від округу Сергій Наумець та 115 жителів села.

«ХАЙ ЗАВЖДИ ЩАСТЯ БУДЕ НАЗАВЖДИ!»

Дата створення: 14:28 07.03.2018

Теплі хвилини спілкування отримали учасники заходів, які проходили в районному Будинку культури з нагоди трьох дат в календарі.