Новини та події Старосинявської громади

СВЯТО "VІVAT!" - 2018

Уже стало традицією кожного року вітати із високими досягненнями та результатами праці обдарованих, творчих та наполегливих представників юного покоління. У залі районного Будинку культури на свято VІVAT! - 2018 зібралися педагоги, обдарована молодь, батьки та рідні, щоби відзначити досягнення молоді.

15:38 04.06.2018

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ У ГРОМАДІ

Перший день літа ознаменувався гарним і теплим святом – Днем захисту дітей. Старосинявською селищною радою, відділом культури, національностей та релігій, відділом освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету селищної ради організовано та проведено святкові заходи для дітей в центрі селища.

08:42 02.06.2018

ПРОЩАЛЬНА ГОДИНА ІЗ РЕДАКТОРОМ ГАЗЕТИ «КОЛОС»

Першого червня 2018 року о 9.30 біля будівлі районної редакції газети «Колос» відбулася прощальна година із редактором районної газети «Колос» КОЗЕЛЬСЬКИМ ІВАНОМ ДОМІНІКОВИЧЕМ.

08:35 02.06.2018

На виконкомі затвердили проекти реконструкції об’єктів

У залі засідань адмінбудинку відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, яке провів перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Андрійович Карпушин за участю 25 членів виконавчого комітету.

08:10 02.06.2018

34-та СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ: БЛОКУВАЛИ ТРИБУНУ, НЕ РОЗГЛЯНУЛИ ЖИТТЄВО ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ, ПОЛІТИКА - ПОНАД УСЕ…

У сесійні залі адмінбудинку о 10.00 розпочала роботу 34-та чергова сесія селищної ради, яку відкрив селищний голова В.Здебський, для роботи в пленарному засіданні сесії взяло участь 21 депутат, керівники структурних підрозділів та комунальних установ селищної ради, присутні жителі сіл Теліженці, Уласово Русанівка, Іванківці, в.о. старост сіл.

17:44 31.05.2018

Депутатські комісії погодили усі питання 34-ої сесії

У селищній раді працювали постійні депутатські комісії, засідання яких провели голова освітянської комісії Галина Симчишина та заступник голови комісії з питань регламенту Володимир Кондратюк. Детально обговорено усі питання порядку денного 34-ої чергової сесії і надано пропозицію винести їх на розгляд.

17:19 30.05.2018

ВИРІШУВАЛИ ПИТАННЯ «ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ»

29 травня 2018 року в адмінбудинку Старосинявської селищної ради відбулося засідання конкурсної комісії по організації та проведенню конкурсу з відбору виконавців послуг з виконання земельних торгів з продажу прав оренди земельних ділянок по вул. Грушевського орієнтовними площами 0,0050 га, 0,0030 га, 0,0036 га; по вул. І. Франка площею 0,0100 га; по вул. Мончака площею 0,0128 га (кадастровий номер 6824455100:01:007:0056) категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення – для будівництва та обслуговування закладів торгівлі.

14:36 29.05.2018

НА 33-ій СЕСІЇ ОБГОВОРЮВАЛИ ПРОГРАМИ, БЮДЖЕТ, РЕОРГАНІЗАЦІЮ ШКІЛ ТА СТВОРЕННЯ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ

У залі засідань селищної ради проходила 33-тя чергова сесія Старосинявської селищної ради УІІ скликання, яку провів селищний голова Віталій Здебський. Участь в роботі сесії взяли 19 депутатів селищної ради, керівники структурних підрозділів та комунальних установ селищної ради, представники громадськості із сіл Місюрівка, Бабине, Теліженці та смт. Стара Синява.

17:08 25.05.2018

РОЗГЛЯДАЛИ МАТЕРІАЛЬНІ ВИПЛАТИ

У селищній раді    відбулось засідання комісії  з  надання  одноразової матеріальної допомоги, яке провела начальник управління фінансів виконавчого комітету Старосинявської селищної ради Кузьмич Мирослава Михайлівна.

17:13 24.05.2018