Старосинявська громада

Новини та події Старосинявської громади

Раз інвестор, два інвестор – досвід Старосинявської ОТГ

Дата створення: 16:42 05.12.2017

У квітні цього року ділові ЗМІ України повідомили сенсаційну новину: у селі Адампіль Хмельницької області компанія «Елеватор БУДІнвест» розпочала будівництво маслоекстракційного заводу з переробки сої. Підприємство виготовлятиме соєву олію вищого ґатунку та шрот для харчової промисловості.

ЯКЩО ПРАВОПОРУШЕННЯ СТАЛОСЯ ПОВТОРНО…

Дата створення: 16:12 05.12.2017

У малому залі засідань селищної ради   відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради, яке провела заступник голови адміністративної комісії Оксана Бондарчук. Участь у роботі комісії взяли 10 членів комісії із 11.

НА ЧАСІ - РОЗЧИСТКА ТРОТУАРІВ

Дата створення: 16:49 04.12.2017

З початком грудня невеликий снігопад спричинив незручності руху пішоходів на тротуарах, тому працівниками комунального підприємства КП «Старосинявський комунгосп» (керівник Ігор Федорчук) організовано техніку для розчистки тротуарів по вулицях Івана Франка та Грушевського, де спостерігається найбільший рух населення.

ЗАВЕРШУЮТЬСЯ РОБОТИ ІЗ РЕКОНСТРУКЦІЇ ВОДОГОНІВ У СЕЛАХ

Дата створення: 15:01 04.12.2017

На сьогодні проводиться фінансування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад Хмельниччини (далі – Субвенція), яку отримало 26 ОТГ, що були створені в Хмельницькій області у 2015-2016 роках.

Найголовніше, подарувати увагу, іскорку доброти та милосердя

Дата створення: 14:28 04.12.2017

Відзначаючи щороку 3 грудня Міжнародний день інвалідів, прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Що для них мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних. Адже саме ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.

ВІКТОР ПАВЛІК ДАРУВАВ КОНЦЕРТ У СТАРІЙ СИНЯВІ

Дата створення: 16:07 01.12.2017

Старосинявську громаду відвідав із концертом відомий в Україні та за її межами народний артист України Віктор Павлік. У 2011 році був номінований на премію YUNA у категорії «Найкращий виконавець» за досягнення у музиці за 20 років, відомий своєю творчістю у колах політиків, близького і далекого зарубіжжя..

У РАМКАХ СОЦІАЛЬНОГО ПАРТНЕРСТВА ІЗ СТАРОСИНЯВСЬКОЮ ОТГ

Дата створення: 17:17 30.11.2017

Завдяки співпраці голови об’єднаної територіальної громади Віталія Здебського із місцевими орендарями земельних ділянок та інвесторами вдалося вирішити сотні звернень громадян з питань покращення освітлення, оновлення закладів соціальної сфери, інфраструктури та ремонту сільських доріг.

СТАРТУВАЛА АКЦІЯ "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА"

Дата створення: 13:29 30.11.2017

Щорічно в Україні з 25 листопада по 11 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою та закликає людство до припинення усіх форм насильства.

Знання про адміністративні послуги в рамках програми «U-LEAD»

Дата створення: 14:32 29.11.2017

У залі центральної районної бібліотеки завершив роботу навчальний тренінг на тему «Знання та навички щодо окремих адміністративних послуг та їх груп» в рамках програми «U-LEAD» з Європою, яка є міжнародною програмою, що фінансується Європейським Союзом та його країнами – членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

ЗНО – 2018

Дата створення: 13:56 29.11.2017

Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради 27.11.2017 року на базі Старосинявського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія" імені Олександра Романенка проведено зустріч для випускників 11-х класів, їх батьків, класних керівників, відповідальних за ЗНО в навчальних закладах з питання здійснення інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо особливостей проведення ЗНО у 2018 році.