Старосинявська громада

Новини та події Старосинявської громади

Cім’я патронатного вихователя

Дата створення: 14:45 12.12.2017

Законом України від 26.01.2016 року № 936-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми” запроваджено нову форму тимчасового сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – сім’я патронатного вихователя.

ОБГОВОРЕНО ДІЯЛЬНІСТЬ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ГРОМАДИ

Дата створення: 13:17 12.12.2017

У відділі освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету селищної ради проведено планову нараду з керівниками дошкільних навчальних закладів освіти, на якій було розглянуто актуальні питання діяльності закладів освіти громади.

ОГОЛОШЕННЯ: ВОДУ ВІДКЛЮЧАТЬ ТИМЧАСОВО!

Дата створення: 10:38 12.12.2017

Шановні жителі Старої Синяви, комунальне підприємство Старосинявської селищної ради «Старосинявський центральний водоканал №1» просить вибачення за незручності та повідомляє вас, що у середу із 8.00 до 20.00 буде відключено воду у Старій Синяві ( вул. Мичуріна, Овсієнка, Матросова, Сковороди, Попова, Довженка ) в зв’язку із проведенням монтажних робіт, пов’язаних із запуском нового водогону, підключенням до водонапірної башти.

У ДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

Дата створення: 15:35 11.12.2017

У районному Будинку культури відбулися урочисті заходи, присвячені Дню органів місцевого самоврядування в Україні.

Семінар вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури, інформатики.

Дата створення: 16:38 09.12.2017

На базі Заліссянської ЗОШ І-ІІ ступенів проведено семінар вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури, інформатики з питання "Підвищення ефективності навчального процесу засобами компетентнісного підходу, як проблема Нової української школи".

«СНІД – смертельна загроза людству!!!»

Дата створення: 15:14 08.12.2017

1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день присвячений проблемі профілактики ВІЛ/СНІДУ.

У День Введення Божої Матері

Дата створення: 08:59 07.12.2017

Перші грудневі дні ознаменувалися святковою датою для села Буглаї.

ЩОБИ ЗАВЖДИ БУВ МИР НА ЗЕМЛІ…

Дата створення: 17:42 06.12.2017

6 грудня вся Україна відзначає день Збройних сил України. Це свято тих, на кого покладена священна місія  – боронити рідну землю та забезпечувати мирне життя всього народу. З нагоди цієї дати в приміщенні районного Будинку культури відбулись урочистості, в яких взяли участь учасники АТО, учасники бойових дій та ветерани війни, представники організацій та установ.