Новини та події Старосинявської громади

ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО ВІДЗНАЧИЛИ ДІЛЬНИЧНІ ІНСПЕКТОРИ

Секретар  Старосинявської селищної ради  Наталія Гарник  взяла участь в урочистостях з нагоди відзначення 95-тої річниці з дня створення служби дільничих офіцерів поліції та професійного свята – Дня дільничних інспекторів поліції. Заходи проходили у Старосинявському відділенні поліції  Старокостянтинівської ВП ГУНП в Хмельницькій області.

17:07 18.06.2018

На захист прав та законних інтересів дітей

15 червня 2018 року директор Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради Ірина Шостацька взяла участь в черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини, яка відбулася при Старосинявській районній державній адміністрації.

14:31 18.06.2018

ЗМІНЮЮТЬСЯ РЕКВІЗИТИ БЮДЖЕТНИХ РАХУНКІВ ДЛЯ СПЛАТИ ПОДАТКІВ І ЗБОРІВ

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ ПОВІДОМЛЯЄ, ЩО З 02 ЛИПНЯ 2018 РОКУ У ЗВ’ЯЗКУ ІЗ ЗАПРОВАДЖЕННЯМ ДЕРЖАВНОЮ КАЗНАЧЕЙСЬКОЮ СЛУЖБОЮ УКРАЇНИ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОЇ МОДЕЛІ ВИКОНАННЯ ДОХІДНОЇ ЧАСТИНИ БЮДЖЕТІВ РАХУНКИ ДЛЯ

09:00 16.06.2018

«МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я ВАМ, ДОРОГІ ПРАЦІВНИКИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я!»

День медичного працівника - це свято не тільки лікарів, але й медсестер, фельдшерів, молодшого медичного персоналу. Кожного року цей день по-особливому  відзначає суспільство:  лікар відіграє важливу суспільну роль і посідає вагоме місце в житті кожної людини, родини, сім’ї.

19:45 14.06.2018

ПРОВЕЛИ РЕМОНТ АСФАЛЬТОВОГО ПОКРИТТЯ

У рамках заходів  «Програми  будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і  доріг Старосинявської селищної ради на  2016 – 2019 роки»  завершено  ремонтні роботи на   відрізку асфальтового покриття прилеглої території по вулиці Івана Франка №22 – вул. Ватутіна №26 (площадка від кінотеатру «Зоря» до  магазину «Сьомий континент»  в смт. Стара Синява)  силами  підрядників.

19:18 13.06.2018

ЯК ВСТАНОВИТИ ФАКТ РОДИННИХ ВІДНОСИН ?

7 червня 2017 року стартував Загальнонаціональній просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» , який реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою БПД та територіальними органами юстиції за підтримки USAID “Нове правосуддя”

18:49 12.06.2018

ВИКОНАНО ЗАХОДИ ІЗ БЛАГОУСТРОЮ ЗГІДНО ПРОГРАМИ

Кожного дня  працівники комунального підприємства «Старосинявський комунгосп» працюють над покращенням заходів із  наведення благоустрою на території громади. Цей процес залишається безперервним, оскільки кожної години, хвилини виникають нові проблеми, замовлення, відбуваються викиди ТВП та ін…

09:19 11.06.2018

У МУЗИЧНИХ ШКОЛАХ ГРОМАДИ ПРОЙШЛИ ВИПУСКНІ ВЕЧОРИ

Музика - це чудодійний засіб залучення до добра, краси, людяності і духовності, цей вислів ще раз підтвердили глядачі, які зібрались  у Старосинявській  та Пасічнянській музичних школах на випускні  вечори.

09:43 08.06.2018

ПРИЗНАЧИЛИ ДОПОМОГИ ЗГІДНО ЗАЯВ

У селищній раді    відбулось засідання комісії  з  надання  одноразової матеріальної допомоги, яке провела заступник голови комісії, начальник управління фінансів виконавчого комітету Старосинявської селищної ради Кузьмич Мирослава Михайлівна.

08:46 07.06.2018

«Щасливе дитинство….»

У перший літній день в Україні, як і у цілому світі, відзначають чудове і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. Адже діти – це цвіт землі. Майбутнє нашої країни і кожного з нас, найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя. Ми маємо захистити дітей від життєвих незгод, страждань, хвороб і війн, створити всі умови, щоб виросли діти добрими, світлими, щирими і сердечними. Саме такими ми хочемо бачити своїх дітей.

13:32 05.06.2018