Старосинявська громада
Старосинявський район, Хмельницька область

Новини та події Старосинявської громади

Стають справжніми друзями своїх учнів…

Дата створення: 11:36 28.03.2018

У Старосинявській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №1 відбувся районний семінар на тему: «Соціалізація молодших школярів шляхом впровадження інтерактивних та інформаційних технологій освітнього процесу». З презентацією про школу виступив директор школи Руслан Мирославович Кравчук.

У ЧЕТВЕР 29 БЕРЕЗНЯ ПЛАНУЄТЬСЯ ВІДКРИТТЯ ЦНАП

Дата створення: 17:18 27.03.2018

У  селищній раді відбулося засідання оргкомітету з приводу організації урочистих заходів з нагоди відкриття відділу з надання адміністративних послуг виконавчого комітету селищної ради (ЦНАП), яке провела заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Віталіївна Лакуста.

«Наш Подільський, пісенний краю»-

Дата створення: 11:23 27.03.2018

на таку тему в концертній залі ОДТРК «Поділля центр» в 22 березня 2018 року відбувся обласний огляд-конкурс аматорських вокальних колективів з метою розвитку аматорського вокально-хорового мистецтва, сприяння творчої активності та підвищення рівня виконавської майстерності.

ДЕРЖАВНА ВИКОНАВЧА СЛУЖБА ІНФОРМУЄ ПРО ЄДИНИЙ РЕЄСТР БОРЖНИКІВ

Дата створення: 10:51 27.03.2018

В Україні з 5 січня 2017року почав діяти Єдиний реєстр боржників, що вільно та безоплатно надає відомості про осіб, які відповідно до рішення суду визнані боржниками, та мають невиконанні майнові зобов`язання і заборгованість зі сплати аліментів.

Знаходять радість і сенс свого життя в уроках

Дата створення: 10:49 26.03.2018

На базі Дашковецького навчально-виховного комплексу відбулося засідання обласної творчої групи вчителів фізики, в якому взяли участь вчителі фізики Старокостянтинівського, Дунаєвецького районів та міста Хмельницького. Темою засідання було використання сервісів Web 2.0 у вивченні фізики.

РОЗПОЧАТО ВИВЕЗЕННЯ ЩЕБЕНЮ ДЛЯ ЯМКОВОГО РЕМОНТУ ДОРІГ

Дата створення: 13:46 23.03.2018

У рамках співпраці Старосинявської громади з місцевими орендарями земельних ділянок, керівниками агроформувань розпочато вивезення щебеню для ямкового ремонту доріг у селах.

НАМІТИЛИ ЗАХОДИ З БУДІВНИЦТВА ВОДОГОНІВ

Дата створення: 09:10 22.03.2018

Голова громади Віталій Здебський провів робочу нараду із підрядниками виконання робіт з будівництва водогонів, на якій намітили план роботи та обговорили шляхи реалізації поставлених завдань.

ТУРНІР З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ СЕРЕД ДОРОСЛИХ

Дата створення: 15:05 21.03.2018

На базі Старосинявської ЗОШ І-ІІ ступенів №2 проводився турнір з настільного тенісу, організований спільно селищною радою, відділом освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету селищної ради, колективом Старосинявської ДЮСШ.

Година Землі 2018

Дата створення: 13:05 21.03.2018

Всесвітня кампанія Година Землі 2018 проходитиме у суботу 24 березня 2018 року о 20:30 год. Люди у всьому світі вимкнуть світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій людей збереження природи нашої Планети.

ТРИВАЮТЬ РОБОТИ З УКОМПЛЕКТУВАННЯ ЦНАП

Дата створення: 18:02 20.03.2018

У 2017 р. селищна рада взяла участь у гранті в рамках проекту U-LEAD з Європою «Підтримка реформи децентралізації в Україні» і стала фіналістом для отримання допомоги зі створення центру надання адміністративних послуг.