Старосинявська громада

Новини та події Старосинявської громади

НА КОМІСІЇ ОБГОВОРИЛИ СУБВЕНЦІЇ З ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ МІСЦЕВИМ БЮДЖЕТАМ

Дата створення: 16:26 03.04.2018

У селищній раді відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань регламенту, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, яке провів голова комісії Олег Лучіцький. Депутати розглянули та погодили проект розпорядження селищного голови «Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік».

Звернення селищного голови з нагоди дня благоустрою

Дата створення: 14:28 03.04.2018

Шановні мешканці громади, керівники установ та комунальних організацій !

ПЕРША ЕКСКУРСІЯ ДО ЦНАП

Дата створення: 17:31 02.04.2018

Найменшими відвідувачами центру надання адміністративних послуг громади стали 22 вихованці Старосинявського дитячого навчального закладу старшої групи №2 , які із вихователькою Галиною Михайлівною Димихіною побували на екскурсії та ознайомилися із умовами роботи ЦНАП.

ЗБОРИ ГРОМАДЯН У СЕЛІ ІВАНКІВЦІ

Дата створення: 17:01 02.04.2018

У селі Іванківці відбулися збори жителів, організовані селищною радою. Обговорено питання будівництва водогонів та очищення артезіанських свердловин на двох об’єктах у с.Іванківці, співпраця з орендарями земельних ділянок, функції старости населеного пункту.

БЕЗПЕЧНА ГРОМАДА – СПІЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Дата створення: 15:02 02.04.2018

В Агенції сталого розвитку «АСТАР» (м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 38) відбулась прес-конференція та координаційна зустріч присвячена презентації проекту «Інститут соціальних перемовників», що був підтриманий Міжнародним Фондом «Відродження» в рамках програмної ініціативи «Права людини та правосуддя». Проект реалізує ГО «Агенція сталого розвитку «АСТАР». Для реалізації даного проекту відібрано три ОТГ: Старосинявська селищна рада (ОТГ), Междибізька ОТГ та Маківська ОТГ.

44 ШКОЛЯРІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В КОНКУРСІ З НАГОДИ ВІДКРИТТЯ ЦНАП У ГРОМАДІ

Дата створення: 16:28 30.03.2018

З метою інформування про відкриття Центру адміністративних послуг в нашій громаді, популяризації його роботи, залучення жителів громади, формування розуміння суті Центру надання адміністративних послуг у дітей як майбутніх користувачів послуг, інформування батьків, сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для творчого розвитку, виявлення і підтримки талановитої та обдарованої учнівської молоді відділом освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету селищної ради було оголошено конкурс творчих робіт з нагоди відкриття Центру надання адміністративних послуг Старосинявської селищної ради.

РОЗГЛЯНУЛИ НАЙБІЛЬШУ КІЛЬКІСТЬ ПРОТОКОЛІВ ПРО НЕПРАВДИВІ ВИКЛИКИ СПЕЦСЛУЖБ

Дата створення: 14:42 30.03.2018

У малому залі засідань селищної ради   відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради. Головуюча  на комісії – заступник голови адміністративної комісії Оксана Бондарчук відкрила засідання, на яке прибуло 8  членів комісії із 11.

ЯК ОБРАТИ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ

Дата створення: 17:31 29.03.2018

Тепер медична допомога не прив’язана до місця прописки, проживання чи розміру хабаря. Кожен українець може вибрати терапевта, педіатра або сімейного лікаря у будь-якому медичному закладі, а гроші за ваше медичне обслуговування заплатить держава. Поки кампанія з вибору лікаря (процес вибору лікаря і укладення договорів) триває у пілотному режимі. Початок національної кампанії - 1 квітня 2018 року.

ВІДКРИТО СУЧАСНИЙ ЦНАП У СТАРОСИНЯВСЬКІЙ ОТГ

Дата створення: 17:12 29.03.2018

Гарна і радісна подія зібрала мешканців Старосинявської громади та гостей із-за кордону, з Хмельниччини на урочисте відкриття сучасного центру з надання адміністративних послуг.

ОДИН ДЕНЬ ПЕРЕД ВІДКРИТТЯМ

Дата створення: 15:02 28.03.2018

У центрі громади – Старій Синяві – сьогодні завершальна частина робіт з підготовки Центру надання адміністративних послуг до офіційного відкриття. Голова громади Віталій Здебський провів ряд робочих нарад із відповідними службами та працівниками структурних підрозділів з приводу завершення робіт згідно плану проведення заходів.