Старосинявська громада

Про скликання 28 –ї чергової сесії Старосинявської селищної ради VII скликання

Дата створення: 15:19 05.01.2018

СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Парламентський комітет підтримав законопроект щодо утворення, реорганізації і ліквідації, найменування і перейменування місцевих державних адміністрацій

Дата створення: 17:43 03.01.2018

Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендував Парламенту прийняти за основу урядовий законопроект щодо утворення, реорганізації і ліквідації, найменування і перейменування місцевих державних адміністрацій № 6641.

Прем’єр-міністр: Подальша децентралізація залишається пріоритетом для Уряду

Дата створення: 09:46 03.01.2018

Розпочата 2014 року реформа децентралізації залишається пріоритетом роботи Уряду.

МАЙЖЕ УСІ ПРОТОКОЛИ СТОСУВАЛИСЯ НЕПРАВДИВОГО ВИКЛИКУ СПЕЦСЛУЖБ

Дата створення: 16:19 29.12.2017

У малому залі засідань селищної ради   відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради. Головуюча  на комісії – заступник голови адміністративної комісії Оксана Олександрівна Бондарчук відкрила засідання, на яке прибуло 7  членів комісії із 11.

СВЯТКОВЕ ВІДКРИТТЯ СПОРТЗАЛУ У ЗАЛiССi

Дата створення: 16:01 28.12.2017

Цей день в Заліссянській ЗОШ І-ІІ ступенів був особливим. Усміхнені обличчя дітей, щасливий блиск в очах – всі зібралися на урочисту ­подію: відкриття оновленого спортивного залу, на який близько 40 тис. грн. із селищного бюджету виділили депутати селищної ради. Цієї події чекали у с.Залісся майже 7 років…

ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА ПОСАДИ ДИРЕКТОРА РАЙОННОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ТА ДИРЕКТОРА ЦЕНТРАЛІЗОВАНОЇ БІБЛІОТЕЧНОЇ СИСТЕМИ

Дата створення: 15:06 28.12.2017

Переможцями конкурсного відбору на посади директора районного будинку культури та директора централізованої бібліотечної системи є Лотишко Анатолій Васильович та Іванець Ольга Миколаївна, з якими в подальшому будуть заключені контракти.

ВІДБУЛАСЯ 27-МА ЧЕРГОВА СЕСІЯ ГРОМАДИ

Дата створення: 17:30 26.12.2017

У великому залі засідань адмінбудинку проходила 27-ма чергова сесія селищної ради, яку провів селищний голова Віталій Едуардович Здебський. У роботі сесії взяло участь 19 депутатів селищної ради, керівники структурних підрозділів селищної ради, в.о. старост, працівники апарату селищної ради, організацій та установ.

У ДЕНЬ ЕНЕРГЕТИКА НА СТАРОСИНЯВЩИНІ

Дата створення: 14:45 25.12.2017

Вже стало давньою доброю традицією щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння святкувати День енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна.

КОМІСІЯ РОЗГЛЯНУЛА ЗАЯВИ ПРО ДОПОМОГУ

Дата створення: 09:53 22.12.2017

У селищній раді відбулося три засідання комісій з надання одноразової матеріальної допомоги громадянам на вирішення матеріально- побутових проблем та на лікування, які провела секретар даної комісії, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій Старосинявської селищної ради Міщишина Олександра Богданівна.