Новини та події Старосинявської громади

«…Ой, на Івана, на Купала»

Уже стало гарною традицією для старосинявців проводити театралізоване дійство на березі річки Ікви з нагоди свята Івана Купайла. І цього року з 6 на 7 липня Старосинявською селищною радою, відділом культури, національностей, релігій та туризму виконавчого комітету селищної ради організовано та проведено  театралізоване дійство  з нагоди свята Івана Купала.

13:46 09.07.2018

ПОДЯКА НАРОДНОМУ ДЕПУТАТОВІ УКРАЇНИ БОНДАРЮ ВІКТОРУ ВАСИЛЬОВИЧУ

Старосинявська селищна рада від імені голови громади Здебського Віталія Едуардовича, депутатського корпусу селищної ради та виконавчого комітету при селищній раді, мешканців громади висловлює щиру Подяку за надану допомогу в проведенні заходу на свято Івана Купала

13:41 09.07.2018

Домашнє насильство. Як протидіяти?

Зазвичай існує широко розповсюджений міф, що насильство в родинах - це проблема тільки неблагополучних родин, і майже завжди сімейне насильство пов'язане з пияцтвом і бідністю. Однак за деякими дослідженнями це зовсім не так. Насильство властиве для всіх соціальних груп і не залежить від економічного становища родини в цілому.

13:21 09.07.2018

У ПІДГОТОВЦІ ДО СВЯТА ІВАНА КУПАЛА

Голова громади Віталій Здебський провів засідання  організаційного комітету  щодо організації та проведення  відомого за часів Київської Русі свята Івана Купайла. Участь в оргкомітеті взяли відповідні служби –РС ДСНС, РЕМ, відділ культури, національностей, релігій та туризму виконавчого комітету селищної ради, Територіальний центр, КП "Старосинявський комунгосп", ЦРЛ, відділення поліції та працівники селищної ради.

14:18 05.07.2018

Щоби об'єктивно оцінити готовність закладів до роботи у складі госпітального округу

3 липня в Деражнянській та Летичівській центральних районних лікарнях відбулися виїзні засідання госпітальної ради Хмельницького госпітального округу, в якому взяли участь заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Лакуста та головний лікар Старосинявської районної лікарні Віталій Макогонський.

14:16 05.07.2018

ПРАЦЮВАЛА КОМІСІЯ З НАДАННЯ ДОПОМОГ

У селищній раді    відбулось засідання комісії  з  надання  одноразової матеріальної допомоги, яке провела заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Лакуста. На  засіданні було розглянуто 25  заяв  про надання допомоги на лікування.

10:34 05.07.2018

… З НАГОДИ СВЯТА ДНЯ ПОЛІЦІЇ

Голова громади Віталій Здебський зустрівся із колективом Старосинявського відділення Староконстянтинівського ВП ГУНП в Хмельницькій області у день професійного свята «Дня поліції», привітав працівників поліції та вручив грамоти Старосинявської селищної ради за наполегливу працю, добросовісне та професійне виконання своїх обов’язків, високі показники в роботі та з нагоди святкування професійного свята «День поліції», нагородивши:

16:10 04.07.2018

ПРИЧИНИ І ФАКТИ: ЧОГО ТАК ВІДБУВАЄТЬСЯ? - ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ МАЮТЬ ЗНАТИ ПРАВДУ!

Понад 400 підписів мешканців сіл Йосипівка, Іванковець та Паплинець надійшло до селищного голови В.Здебського під час сесії з проханням першочергово (!!!) вирішити питання з добудовою водогонів в цих населених пунктах, розвитку інфраструктури, а потім будуть вибори і час покаже… Вибори - не на часі.

15:50 04.07.2018

У СТАРУ СИНЯВУ ЗВІТАВ ГУРТ З АМЕРИКИ

Старосинявщина зустрічала волонтерів Корпусу Миру США. Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Лакуста, депутат селищного ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту селищної ради Галина Симчишина, працівники відділу культури, національностей, релігій та туризму виконавчого комітету селищної ради і КП «Районного Будинку культури» зустрічали за давніми українськими традиціями – хлібом-сіллю на вишиваному рушникові.

16:20 02.07.2018

ЧОМУ НЕ ЗАВЕРШЕНО 34-ту ЧЕРГОВУ СЕСІЮ СЕЛИЩНОЇ РАДИ?

У сесійному залі о 10.00 27 червня продовжила роботу 34-та чергова сесія селищної ради – 3-тє пленарне засідання, яке вів селищний голова Віталій Здебський за участю 23 депутатів селищної ради. Головуючий наголосив, що сесія згідно ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламент повинна продовжити роботу з тим порядком денним, який було прийнято 31.05.2017 року.

17:03 29.06.2018