Старосинявська громада
Старосинявський район, Хмельницька область

Новини та події Старосинявської громади

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ! Минуло 40 днів, як у вічність відійшов наш земляк, воїн АТО КАЗМІРОВ ОЛЕКСАНДР.

Дата створення: 13:42 16.04.2018

1 березня 2018 року відбулося поховання військовослужбовця Збройних Сил України, уродженця Старої Синяви Казмірова Олександра Вікторовича, який загинув в результаті важкого поранення, виконуючи військовий обов’язок під час бойових дій на Сході України.

ЗВІТ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЗА 2017 рік

Дата створення: 14:48 13.04.2018

У залі районного Будинку культури відбувся звіт селищного голови Здебського Віталія Едуардовича за результатами роботи Старосинявської Об’єднаної територіальної громади за 2017 рік.

Відбулися відбіркові змагання з футзалу серед рятувальників

Дата створення: 18:30 12.04.2018

У рамках Спартакіади-2018 у спортивному залі Старосинявського НВК відбулися зональні змагання з футзалу серед підрозділів ДСНС області. Захід розпочався з покладання квітів до Меморіалу загиблим - воїну АТО Олександру Романенку та афганцю Євгену Шапко.

РЕМОНТУВАЛИ СІЛЬСЬКУ ДОРОГУ ДО ЦИМБАЛІВКИ

Дата створення: 17:30 11.04.2018

До селищного голови Віталія Здебського надійшло депутатське звернення депутата селищної ради Володимира Пушкаря щодо ремонту дороги до с.Цимбалівка, яка проходить від центральної траси через поля до села.

Звіт селищного голови за підсумками роботи Старосинявської об’єднаної територіальної громади в 2017 році.

Дата створення: 17:27 11.04.2018

Шановні жителі громади! О 10.00 год. у п’ятницю 13 квітня 2018 року у залі Старосинявського районного Будинку культури відбудеться звіт селищного голови за підсумками роботи Старосинявської об’єднаної територіальної громади в 2017 році.

У ПИЛЯВЦІ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ МОЛОЧНОГО КООПЕРАТИВУ

Дата створення: 15:43 10.04.2018

У селі Пилявка відбулися загальні збори громадян, участь в яких взяли: голова громади Віталій Здебський, депутат селищної ради, начальник управління АПК РДА Андрій Лакуста, заступник начальника відділу земельних відносин виконавчого комітету селищної ради Наталія Дзюба, в.о. старости сіл Пилявка, Карпівці Віра Котик, представник ТОВ «Енселко агро» Вадим Муравський та жителі сіл, представники Старокостянтинівського молокозаводу.

ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ВЕЛИКОДНЕМ

Дата створення: 12:53 06.04.2018

Дорогі жителі Старосинявської громади!

ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ с.МШАНЕЦЬ

Дата створення: 13:18 05.04.2018

У селі Мшанець відбулися збори пайовиків, участь в яких взяли: голова громади Віталій Здебський, перший заступник селищного голови Андрій Карпушин, депутат селищної ради, начальник управління АПК Андрій Лакуста, депутат селищної ради Володимир Кондратюк, заступник начальника відділу земельних відносин виконавчого комітету селищної ради Наталія Дзюба, в.о. старости с.Мшанець Микола Заїкун, представник ТОВ «Хмільницьке» Олександр Борбич та близько 70 жителів села.

Проходив фінал Чемпіонату селищної ради з волейболу

Дата створення: 14:38 04.04.2018

У спортивному залі Старосинявського НВК «ЗОШ І-ІІІст.,гімназія» імені Олександра Романенка першого квітня 2018 року проходив фінал Чемпіонату селищної ради з волейболу серед команд КФК.

Старосинявська ОТГ: виклики сьогодення

Дата створення: 17:04 03.04.2018

Головою Старосинявської Обєднаної територіальної громади Віталієм Здебським ініційовано участь ОТГ у міжнародних проектах та в реалізації програм розвитку селищної ради, які спрямовані на розвиток інфраструктури громади, використовуючи кошти різних видів державних субвенцій та селищного бюджету.