Турнір з волейболу пам’яті воїна-інтернаціоналіста Євгена Шапка

Дата: 22.02.2017 18:25

Щорічно напередодні річниці виводу радянських військ з Афганістану в  спортивному  залі  Старосинявської ЗОШ І-ІІ ступенів №2 проходив Кубок селищної ради  з волейболу серед команда КФК, пам’яті воїна-інтернаціоналіста Євгена Шапка.

18 лютого 2017 року в традиційному турнірі  взяли  участь  команди: сіл  Адампіль, с.Пасічна, с.Нова Синявка, Старосинявського  ВП Старокостянтинівського  ВП ГУНП України  та ДЮСШ.

Перед початком турніру учасники змагань та   глядачі хвилиною мовчання пом’янули пам'ять воїнів-інтернаціоналістів Євгена Шапка, М.Поліщука, О. Романенка, бійці, які загинули на сході України,  захищаючи суверенність нашої держави.

З вітальним словом до спортсменів звернувся селищний голови  Віталій Здебський, головний  спеціаліст відділу  освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради Петро Скригунець.

Напружено проходили ігри, кожна команда намагалась показати найкращу свою гру із суперником, щоб завоювати перехідний Кубок. У підсумку за 3-4 місця зустрілися команда ДЮСШ  та с.Адампіль , перемогу  святкувала команда Старосинявської ДЮСШ.

Переможцем   турніру з волейболу пам’яті воїна-інтернаціоналіста Є.Шапка стала команда с.Пасічна, яка в напруженій боротьбі перемогла  команду із с.Нова Синявка. Перехідний  Кубок  та  грамоти селищної ради  переможцям та призерам турніру вручив  голова громади Віталій  Здебський.

Команда с.Пасічна  висловлює  подяку керівнику ДП ДГ «Пасічна» Юзві О.С. за підтримку спортсменів в участі районних,обласних змаганнях з футболу, волейболу та  інших видів  спорту.

Прес-служба  відділу освіти, молоді, спорту та культури
виконавчого комітету селищної ради.