З нагоди Дня захисника Вітчизни працівники Старосинявської об’єднаної територіальної громади взяли участь у заходах, приурочених цій даті. Колона працівників організацій, установ, представників силових структур крокувала центром Старої Синяви, покладаючи квіти та вінки до пам’ятних місць містечка.

13 жовтня, напередодні відзначення Дня захисника України, пам'ять загиблих героїв, які мужньо захищали кордони рідної країни, до Меморіалу Слави прийшли вшанувати  голова райдержадміністрацій Русий Ігор Петрович, голова районної ради Франчук Василь Володимирович, перший заступник голови райдержадміністрації Гурин Юрій Васильович, заступник голови райдержадміністрації Ліщишина Оксана Володимирівна, керуючий справами Старосинявської ОТГ Бондарчук Оксана Олександрівна, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Віталіївна Лакуста, голова громадської ради Ковалевська Галина Андріївна, працівники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних служб, учасники АТО, представники райвійськкомату, ветеранської організації, поліції, колишні воїни-афганці, ветерани Великої Вітчизняної війни, представники громадських організацій та жителі селища.

Захід розпочався з урочистої ходи.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх загиблих у війнах різних історичних періодів.

До учасників заходу звернулися голова райдержадміністрації Ігор Русий та керуючий справами селищної ради Оксана Бондарчук, у своїх виступах наголошували на важливій і відповідальній місії представників силових структур, віддали шану світлій пам’яті загиблих земляків – учасників АТО, ділилися спогадами, побажали усім мирного неба та добра, злагоди в родинах.

В рамках свята в приміщенні райдержадміністрації в малому залі відбувся «круглий стіл».

З історії свята: 14 жовтня 2014 року було видано Указ Президента України № 806, яким встановлено День захисника України, що відзначатиметься щорічно 14 жовтня. Указом Президента України від 22 січня 2016 року № 17 "Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917 – 1921 років" 2017 рік проголошено Роком Української революції 1917–1921 років.

Прес-служба ОТГ