Фото без описуУ залі засідань селищної ради  селищний голова Віталій Здебський провів засідання виконавчого комітету за участю 33 членів виконкому.  Важливими питаннями були ставки податків, які активно обговорювали  в залі.  На виконкомі розглянуто питання:

1. Про схвалення проекту  рішення  «Про внесення змін до селищного  бюджету  на  2017  рік. Доповідала  Кузьмич Мирослава Михайлівна – начальник   управління  фінансів виконавчого комітету селищної ради.
2. Про схвалення проекту  рішення  «Про встановлення єдиного податку, застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності на території Старосинявської селищної ради»
3. Про схвалення проекту  рішення  «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Старосинявської селищної ради»
4.Про схвалення проекту  рішення  «Про встановлення транспортного податку на території Старосинявської селищної ради»
5.Про схвалення проекту  рішення  «Про встановлення плати за землю на території Старосинявської селищної ради»  Доповідав Карпушин Андрій Андрійович – перший заступник селищного голови з питань діяльності  виконавчих органів ради. Після активного обговорення плати за оренду водних плес, члени виконкому зупинилися на встановленні податку один відсоток у зв’язку з тим, що три відсотки не можуть практично платити  ПАТ «Хмельницькрибгосп».
6. Про створення конкурсної комісії з питань розміщення у 2017 році тимчасово вільних коштів селищного  бюджету на вкладних(депозитних) рахунках у  банках. Доповідала  Кузьмич Мирослава Михайлівна – начальник  управління  фінансів виконавчого комітету селищної ради
7. Про постановку  на  квартирний  облік.
8.Про відмову  постановки на  квартирний  облік
9.Про зняття  з квартирного  обліку
10.Про надання  дозволу на  розміщення обладнання для надання  інтернет послуг в селі  Пилява. Доповідав Карпушин Андрій Андрійович – перший заступник селищного голови з питань діяльності  виконавчих органів ради.
11.Про  уточнення  поштових  адрес. Доповідала  Стегніцька Людмила Петрівна  начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету  селищної ради
12.Про об’єднання двох  квартир в одну  шляхом реконструкції. Доповідала  Стегніцька Людмила Петрівна  начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету  селищної ради
13.Про надання  дозволу на приватизацію житла  громадянами. Доповідав  Шевчук Ігор  Степанович - начальник юридичного відділу виконавчого комітету  селищної ради
14.Про внесення  змін  до  рішення   виконавчого  комітету від 26.05.2016  року «Про утворення  адміністративної комісії та  затвердження  Положення  про адміністративну  комісію» № 2. Доповідала Бондарчук Оксана  Олександрівна - заступник голови  адміністративної комісії при  виконавчому комітеті  селищної ради.

Прес-служба ОТГ.