У  червні 1996 року депутати Верховної Ради ухвалили Конституцію України - Основний Закон України. Це сталося на п'ятий рік після проголошення незалежності. Народні обранці працювали усю ніч з 27 на 28 червня — загалом безперервно 23 години. Під час голосування «ЗА» висловилися 315 парламентарів.

У Старосинявській громаді  відзначили  21-шу річницю  з дня прийняття Конституції.  28 червня  у читальному залі  центральної бібліотеки відбулося засідання «круглого столу»  на тему: «Конституція України – надійний гарант прав і свобод людини», з нагоди  Дня Конституції України, організований працівниками  бібліотеки  та апарату Старосинявської селищної ради.

На заході  зібрались представники – селищної ради, культури, освіти, Старосинявського районного центру зайнятості,   районної державної адміністрації  та  інших установ та організацій району.

Захід відкрито  музичним дарунком у виконані пісенного колективу районного будинку культури. Ведуча – бібліотекар Наталія Данілкович розповіла про історичний шлях, котрим довелося пройти Основному Закону України.

Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять загиблих воїнів-захисників України.

З вітальними словами  виступили керуючий справами апарату  селищної ради Бондарчук Оксана Олександрівна, заступник голови районної державної адміністрації Ліщишина Оксана Володимирівна  та начальник відділу «Старосинявського бюро первинної правової допомоги» Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Яловіцька Леся Олександрівна, котрі у своїх виступах говорили про шляхи реалізації Основного Закону України на теренах Старосинявського району, побажали усім присутнім міцного здоров'я, добробуту, мудрості і  успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону, зауважували, що втілення  в життя Конституції  насамперед залежить від високої свідомості кожного із жителів країни, працівників різних установ та службовців різних рівнів і напрямків роботи, загалом процвітання залежить від кожного з нас. У бесіді кожен учасник «круглого столу» висловив власні думки та погляди щодо виконання основних засад Конституції, обговорено процес реформ, яким нині йде Україна.

Мелодійні патріотичні  пісні дарували присутнім директор РБК Анатолій Лотишко та юна співачка - Дарина Гінгазова.

Дана зустріч дала можливість кожному задуматись над майбутнім.

Прес-служба ОТГ.