01 серпня 2016 року у залі адмінбудинку проходило засідання виконавчого комітету, яке провів голова об’єднаної територіальної громади Віталій Здебський за участі 25 членів виконавчого комітету.

Розглянуто наступні питання:
1.  Про присвоєння  почесного звання  «мати –Героїня» жительці  села Олексіївка вул. Ганжі, 12 Сінчук Зінаїді  Петрівні.   (Інформувала  Гарник Наталія Іванівна – секретар  виконавчого комітету  селищної ради)

2. Про нагородження ювілейною медаллю «25 років Незалежності   України» Бєльдяєва Віталія  Геннадійовича, 01.10.1993 року народження, жителя села Цимбалівка   Старосинявського району  Хмельницької області. (Інформувала  Гарник Наталія Іванівна – секретар  виконавчого комітету  селищної ради)

3. Про врегулювання  конфліктних інтересів. (Інформував завідувач   юридичним відділом Старосинявської селищної ради Шевчук І.С.)

4.Про присвоєння  поштової  адреси.(Інформував: головний спеціаліст відділу земельних відносин виконавчого комітету  селищної ради Шамрай Віталій Миколайович)

5.Про уточнення  безгоспоного  майна  в селі Адампіль. (Дане питання необхідно вивчити , врегулювати механізм взяття на баланс селищної ради та уточнити, чи  є майно безгоспним, повернутися до цього питання через тиждень.)

6. Про пайову  участь ТОВ «Елеваторбуд»(Інформував  завідувач  юридичним відділом Старосинявської селищної ради Шевчук І.С.)

7.Про уточнення  поштових  адрес. (Дане питання уточнити і виїхати на місце відповідно адрес)
8. Про внесення змін  до складу  комісії по видаленню зелених  насаджень  на nериторії селищної ради. (Інформував  перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих  органів ради Карпушин А.А.)
9. Про затвердження актів  обстеження  зелених насаджень.(Інформував перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих  органів ради Карпушин А.А.)
10. Про підсумки  роботи комісії по вивченню питання :  взяття у  комунальну  власність незавершеного капітального будівництва спортивно – оздоровчого  комплексу с. Пасічна. (Інформував  перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих  органів ради  Карпушин А.А.)

На завершення засідання в розділі « Розгляд  клопотань та  звернень  громадян»  кожен із членів виконкому мав можливість висловити своє бачення на розвиток громади. Обговорено роботу в селах  в.о. старост сіл, висловлено бачення розвитку сіл та чинники, котрі блокують роботу в правовому, соціально-політичному аспектах.

Голова громади Віталій Здебський  детально зупинився на суспільно-господарській діяльності громади та  суспільній ситуації, що наразі  створилася на території селищної ради. Кожен член виконавчого комітету мав можливість висловити власну думку з даного приводу та  обговорити  ситуацію.

Прес-служба ОТГ.