ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ У РОКИ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ

Дата: 05.05.2017 13:53

За давньою традицією у мікрорайоні селища Цукрозаводу щороку приходять жителі містечка, учнівська молодь, педагоги та працівники селищної ради, щоби віддати шану загиблим у Великій Вітчизняній війні 1941-1945років покладанням квітів до памятника загіблим воїнам.  І цього року травнева погода  сприяла проведенню мітингу –реквієму,  присвяченому  72-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Старшокласники із запаленими факелами та весняними квітами крокували до стели  пам’ятника загиблим воїнам у Великій Вітчизняній війні. Поклали квіти.

Артисти місцевого СБК, директор КП “Старосинявського РБК” Анатолій Лотишко та В.Трончук, директор, учні, педколектив Старосинявської ЗОШ І-ІІ ст. №2 співали українські пісні про військові далекі часи  та перемогу. З вітальним словом виступив голова громади Віталій Здебський, який подякував ветеранам за мирне небо, побажав міцного здоров’я  та злагоди в  родинах. Участь у заходах взяли секретарь селищної ради Наталія Гарник, працівники селищної ради, депутати районної ради – Василь Олійник,  селищної ради Галина Симчишина.

Селищний голова Віталій Здебський вручив ветерану від селищної ради  подарунок з нагоди свята.

Спогадами поділився ветеран Григорій Гавришко, згадуючи минуле зі сльозами на очах.  Хвилюючі  моменти заполонили душу кожного.

Прес-служба ОТГ.