СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
СТАРОСИНЯВСЬКОГО РАЙОНУ
ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел.  2-10- 89  Код ЄДРПОУ  04402824

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

19 травня  2017 року                         смт  Стара Синява                     № 29 /2017-р

Про скликання  17 –ї  чергової  сесії  Старосинявської  селищної  ради VII скликання»

Керуючись пунктом 8  статті 42, пунктом  9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Скликати  сімнадцяту чергову  сесію Старосинявської  селищної ради VІІ скликання     30 травня 2017 року  о 10 годині  ранку в  адмінбудинку (великий зал) смт. Стара Синява вул. Івана Франка, 8   з  таким  порядком  денним :

1. Про внесення змін та доповнень до рішення № 32 сесії  селищної  ради  від 24 червня 2016 року «Про внесення змін до Регламенту та затвердження Регламенту роботи  Старосинявської селищної ради».

2. Про виконання  селищного бюджету за  перший  квартал 2017  року.

3. Про  надання дозволу на здачу в оренду частини приміщення районного  будинку культури площею -135 кв.м.  за  адресою  смт. Стара Синява  вул. Грушевського,61 для проведення  культурно-спортивної  роботи з дітьми  та юнацтвом в позаурочний час.
4. Про надання  згоди на приватизацію  житла.

5. Про внесення  змін  до програми діяльності громадської організації «Старосинявська спілка учасників АТО».

6. Про  депутатський  запит.

7. Про визначення  об’єктів та видів суспільно – корисних робіт для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт.
8. Про делегування представників у  госпітальну  раду.
9. Про затвердження  розрахунку  розміру заробітної плати, який  враховується при  визначенні вартості будівництва  об’єктів на 2017  рік  по  Старосинявській  селищній  раді.
10. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі  ( на місцевості )
11. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі  ( на місцевості )
12. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі  ( на місцевості ) для передачі в оренду.
13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної  ділянки
14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної   ділянки.
15. Про відмову в наданні дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
16. Про включення до переліку земельних ділянок, право оренди яких пропонується для продажу на земельних торгах( у формі аукціону)
17. Про  внесення змін до рішень.
18. Про  затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та надання   земельної ділянки у власність.
19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду
20.  Про  затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення  меж     земельної ділянки в натурі       (на місцевості)
21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу в оренду.
22. Про  затвердження технічної  документації із землеустрою  щодо встановлення меж   земельної ділянки в натурі     (на місцевості).
23.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної   ділянки в оренду
24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної   ділянки.
25.   Про передачу земельних ділянок    у власність.
26. Про поновлення договору  оренди землі.
27. Про припинення  права користування    земельними ділянками   громадянами
28. Про скасування  п.3 та п.4 рішення сесії селищної ради «Про  затвердження технічної    документації із землеустрою  щодо встановлення меж   земельної ділянки в натурі  (на місцевості)» №11  від 24.06.2016 року
29. Про створення громадських пасовищ.
30. Про укладання  договору   оренди землі.

2. Запросити на сесію  :  депутатів селищної  ради;   голову  Старосинявської РДА Русого І.П.; голову  Старосинявської районної ради  Франчука В.В.;  начальника  КП «Старосинявський  комунгосп» Федорчука І. Ю., директора КП «Центральний  водоканал №1» Коломійця М.Д., виконуючих обов’язки старост;   представників громадськості.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                                      В.Здебський