ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ

Дата: 09.03.2017 17:47

У селищній раді  проходило засідання  житлової комісії виконавчого комітету Старосинявської селищної ради, яке провів голова комісії – перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Андрій Карпушин.

У порядку денному комісії :

1. Розгляд  пакету документів  для  постановки  на  квартирний  облік двох осіб.
2. Розгляд  пакету  документів   зняття   із  квартирного обліку більше 20 осіб, як  таких, які знялися із місця реєстрації та подали заяви  на зняття з квартирного обліку.

На засіданні комісії  обговорено дані питання та вирішено, керуючись пунктом «а» підпунктом  2 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  винести протокол засідання комісії для розгляду на виконавчому комітеті  Старосинявської селищної ради.

Прес-служба ОТГ