Скільки уже мовлено про благоустрій  біля пам’ятного знаку  ліквідаторам на ЧАЕС, що в центрі Старої Синяви, але цього року  вперше  головою об’єднаної громади Віталієм Здебським  організовано дружний  «суботник», який об’єднав усіх у спільній справі наведення благоустрою біля цих святих місць.

За допомогою  Старосинявського  лісництва (керівник Сідлецький П.В.), особового  складу  34-Державного пожежно-рятувального посту  смт. Стара Синява, керівництва ТОВ «Елеватор  ІнвестБуд», приватного підприємця С.Березюка та учителів Старосинявської  ЗОШ І-ІІ ст. №1, депутатами громади, афганцями та чорнобильцями, учасниками бойових дій АТО, працівниками КП «Старосинявський комунгосп» та КП «Старосинявський  центральний водоканал №1», було проведено озеленення території в центрі містечка, завезено землю для молодих насаджень.  Рятувальники другого караулу 34 ДПРП допомогли висадити 48 декоративних кущів  самшиту.  Встановлено тимчасовий паркан, який перекриє рух авто, бо неодноразово уже фіксували випадки, коли автівки заїжджали до пам’ятних місць на паркування…  Голова селищної ради Віталій Здебський вважає, що кожен із мешканців громади має  долучитися до наведення порядку на території, де живе,  поважати і берегти пам’ятні місця громади, що залежить від самих людей та їх духовного змісту, окрім того,  незабаром величне свято  - Христове Воскресіння.

Прес-служба ОТГ.