У залі районного Будинку культури  проходили урочисті заходи з нагоди дня працівників культури  та аматорів народного мистецтва, участь в яких взяли працівники  сільських будинків культури громади, представники органів місцевого самоврядування.

Заступник селищного голови Світлана Лакуста  привітала присутніх зі святом, відмітила, що культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить  нас неповторними , несхожими на інших. Дякуючи творчому неспокою та громадському подвижництву майстрів, народна та професійна культура рясно вродила духовними здобутками, кожний населений пункт  має свою родзинку у культурній спадщині.  Бажаю  вам весни у ваших серцях , мирного неба, гарної долі та здійснення усіх ваших задумів.

Світлана Віталіївна вручила  Почесні  грамоти  селищної ради працівникам  відділу культури, національностей, релігії та туризму  виконавчого комітету Старосинявської селищної ради за добросовісне виконання своїх обов’язків та  з нагоди святкування Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва:

• Колективу  районного Будинку культури;
  • Директору СБК  с.Адампіль Тукалу  Сергію  Цезаровичу;
  • Директору  СБК  с.Пасічна Семенюк  Валентині Анатоліївні;
  • Директору  СБК с.Олексіївка Загоруйко Анжелі  Григорівні;
  • Завідуючу  СК  с.Липки  Поліщук  Наталії  Валеріївні.

Щирі вітання адресував колективу працівників культури начальник  відділу культури, національностей, релігії та туризму виконавчого комітету Старосинявської селищної ради Богдан Німець, мелодійні пісні дарували артисти   районного Будинку культури.

Прес-служба відділу культури.