На базі Адампільскої ЗОШ І-ІІІ ступенів та Старосинявського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.,гімназія ім. О.Романенка», відбулося засідання творчої групи «Школи педагогічної майстерності», в якому взяли участь вчителі початкових класів ОТГ та завідувачка початкових класів науково – методичного центру Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Антоніна Вікторівна Галас та методист науково-методичного центру Оксана Олександрівна Кулик.

Фото без опису

Основною темою засідання було «Підвищення педагогічної майстерності, формування творчої активності вчителів початкових класів», де методист початкових класів відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради Валентина Павлівна Ніколаєць ознайомила учасників заходу.

У своєму виступі методист наголосила, що основною метою освіти сьогодення – підготувати компетентну особистість, здатну знаходити правильне рішення у конкретних навчальних , життєвих ситуаціях. Основним завданням Нової української школи є реалізація компетентнісного підходу в навчанні.

На засіданні чітко простежувалась мета та завдання.

Безпосередня участь в роботі засідання директора Адампільської ЗОШ І-ІІІ Яковишиної Світлани Іванівни, яка продемонструвала роботу вчителів початківців.

Вчителі щиро поділилися своїми напрацюваннями , в певній мірі майстер – класами:

• Тема: Особливості організації освітнього середовища «Ранкові зустрічі»- Забурмиха Катерина Іванівна ( вч.Паплинецької ЗОШ І-ІІ ст.);
  • Тема: «Впровадження елементів випереджаючої освіти для сталого розвитку у традиційну систему навчання» - Борбич Наталія Іванівна ( вч.Адампільської ЗОШ І-ІІІ ст.);
  • Тема: «Формування читацької компетентності молодших школярів» - Тасюк Світлана Миколаївна ( вч. Новосинявської ЗОШ І-ІІІст.);
  • Тема: «Діяльнісний підхід та формування ключових компетентностей учнів на уроках математики в початковій школі» - Луценко Тетяна Анатоліївна ( вч. Старосинявського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІст., гімназія ім. О.Романенка).

На завершення засідання Антоніна Вікторівна та Оксана Олександрівна закликала до подальшої співпраці на сайтах за допомогою інтернет- ресурсів, підведено підсумки плідної роботи.

Прес-служба відділу освіти, молоді, спорту.