ГОТУЄМОСЯ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Дата: 03.11.2016 17:29

У кабінеті голови громади  Віталія Здебського відбулося засідання організаційного комітету з приводу відзначення професійного свята Дня працівника соціальної сфери.  Кожен член комітету мав можливість висловити власні думки щодо  організації святкового заходу.

Щорічно святкування  проходять у великій дружній родині, де збираються працівники  різних служб з напрямку соціальної сфери:Старосинявського відділення Старокостянтинівського  ПФУ, Управління соціального захисту населення РДА, Районного центру зайнятості,  Старосинявського  ЦСССДМ,   комунальної бюджетної установи Старосинявської селищної ради «Старосинявський  територіальний  центр  соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Старосинявського   ЦСРДІ «Надія».

Внаслідок об’єднання територіальних громад  в Старосинявську селищну раду половину  цих організацій  створено в громаді.

Голова громади Віталій Здебський відмітив, що робота працівників соціальної сфери досить важлива для жителів територіальної громади, і в цей день кожен з них особливо відчуває  вагомість своєї ролі в суспільстві.

Прес-служба ОТГ.