20 листопада стала на весільний рушник молода пара  -  Любов Назаренко та Віталій Бельдяєв, учасник бойових дій зі Старосинявщини. Наречена зі Святець Теофіпольського району, наречений  із села Цимбалівка Старосинявського району, котрі зустрічалися майже 5 років і вирішили поєднати долі.

Віталій - контрактник ЗСУ - боєць, снайпер 101 окремої бригади охорони Генерального штабу ЗСУ. Під час виконання бойового завдання у квітні 2016  року на передовій в окопі  від розриву ворожої міни отримав важке поранення. Ліва сторона тіла була повністю пошкоджена осколками, він втратив кисть лівої руки, на правій руці фланги пальців, втратив зір лівого ока…

Під час перебування в госпіталі його кохана Любов Назаренко весь час знаходилась біля нього. Його сила морального духу перемогла…

За сприянням  голови Старосинявської громади Віталія Здебського,  голова  депутатської фракції  ВО «Батьківщина» в районній  раді  Микола  Маліновський, начальник відділу  культури, національностей та релігій виконавчого комітету селищної ради  Богдан Німець, від районної спілки учасників бойових дій АТО - контрактник Денис Скрипник, викладачі Пасічнянської дитячої музичної школи Світлана Жарун та Людмила Матусевич відправилися делегацією на Теофіпольщину - їздили вітати молодих з весіллям.

В українському стилі   викладачі музичної школи привітали молодих запашним чотириярусним короваєм  із квітами та подарунком – кухонною технікою від Старосинявської ОТГ, від голови Старосинявської  громади  Віталія Здебського, районної спілки учасників бойових дій  АТО  озвучено  також вітальні листівки із врученням подарунків.

Начальник відділу  культури Богдан Німець на баяні виконав інструментальні творі в стилі «ремікс». На закінчення заспівали пісню «МНОГАЯ ЛІТА…»  Гості весілля  сприйняли вітання зі слізьми на очах.

По- батьківськи до нареченого поставився Старосинявський селищний голова Віталій Здебський, надавши багатосторонню допомогу  - на реабілітацію та лікування згідно рішення сесії селищної ради, організував всебічну підтримку.

Дорогі молодята, хай у вашому житті все складеться якнайкраще -  в радості, мирі, взаємній любові і достатку!

Прес-служба ОТГ.