Фото без описуУ малому залі  адмінбудинку працювали постійні постійні депутатські комісії селищної ради, які проводили голови постійних комісій – Андрій Лакуста, Галина Симчишина, Олександр Кондратюк, Юрій Гурин .

Після активного обговорення питань порядку денного 10-ої сесії селищної ради  на усіх комісіях була пропозиція включити в порядок денний  питання:

- Про припинення  права постійного користування земельною ділянкою  та визнання державного акту серії ЯЯ № 334609 від 30.03.2009 року таким, що втратив чинність.

До селищної ради звернулися учасники бойових дій  АТО (Спілка учасників бойових дій АТО) з пропозицією назвати Старосинявський НВК на честь загиблого селищного голови, учасника бойових дій  в зоні АТО Олександра Романенка. Такою ж була пропозиція  спільних засідань двох постійних депутатських комісій -  з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг та з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища та  комісії  з питань освіти, культури, молоді, фізкультури  і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту та постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Старосинявської селищної ради.Фото без опису

На комісіях депутати рекомендували передбачити в бюджеті невеликі кошти на відрядження депутатам селищної ради та внести зміни до програм розвитку  громади,  прийнятих на сесії у травні.

Особливо резонансним виявилося питання включення в порядок денний сесії питання, що стосується фінансування ремонту дороги у с.Теліженці, про що наголошував голова постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Старосинявської  селищної ради Юрій Гурин і  як висновок комісії – надати відповідні документи на початок  будівельних робіт по даній дорозі. Голова громади Віталій Здебський дав доручення першому заступнику голови Андрію Карпушину підготувати усі необхідні документи до початку сесії селищної ради та вивчити ситуацію з освоєння уже виділених на дорогу 200 тисяч гривень.

Проес-служба ОТГ.