Старосинявська громада
Старосинявський район, Хмельницька область

У РАМКАХ ШЕВЧЕНКІВСЬКИХ ДНІВ

З нагоди Шевченківських днів на Старосинявщині та 73-ї річниці визволення Старосинявського району від нацистських загарбників в районному Будинку Культури презентували історико-пізнавальне видання «Старосинявщина в історії та документах» . На презентації книги були присутні:  голова райдержадміністрації Ігор Русий, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Лакуста,  головний науковий співробітник відділу інформаційних технологій Державного архіву області - Віталій Вікторович Галатин,  директор історико-краєзнавчого заповідника «Самчики» Богдан Олександрович Пажимський.

До написання цієї книги причетні відомі науковці, працівники державних архівів Хмельницької та Житомирської областей, вчителі, краєзнавці, журналісти, дослідники і просто пересічні громадяни нашого району.

Презентоване видання призначене для широкого кола фахівців, студентів історичних факультетів, учнів старших класів і широкого кола читачів, які цікавляться історією.  Для допитливих читачів воно є корисним джерелом поповнення свого інтелектуального багажу, що містить вичерпну інформацію про всі аспекти історії Старосинявського району.

Після презентації  учасники заходу поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзарю Т.Шевченку.« повернутися до списку новин