На стадіоні   Старосинявської  дитячо-юнацької спортивної школи  відбувся  футбольний матч серед команд прем’єр-ліги Хмельницької області.  Футболісти Старосинявської громади  зустрічали команду «Случ»    м.Красилова.

Перед початком гри  відбулося урочисте відкриття футбольного сезону, під час якого  з  вітальним словом до спортсменів звернулися: селищний голова  Віталій  Здебський, заслужений майстер спорту,  головний тренер Національної молодіжної  збірної України  Сергій  Ковалець, інспектор зустрічі  Микола  Шершун,  начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури Олександр Пузирук.  Заслужений майстер спорту,  головний тренер Національної молодіжної  збірної України  Сергій  Ковалець подарував нашим футболістам п’ять професійних м’ячів.

У напруженій боротьбі наші спортсмени поступилися гостям з рахунком 1:2.

Змагання  тривали  близько  двох годин.