У селищній раді  перед  початком  пленарного  засідання  16-ої позачергової  сесії селищної ради   працювали постійні депутатські комісії, які погодили перелік питань, що виносився на сесію, обговорили ставки податків та вияснили ситуацію щодо сплати податків Старосинявською філією ПАТ «Хмельницькрибгосп», із представниками якого зустрілися депутати під час засідання комісій.

Дві постійні депутатські комісії  -  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (провів голова Гурин Ю.В.) засідала у понеділок 13.03.17р.,  внесли свої пропозиції стосовно сплати різних видів податків і рекомендували винести усі питання на сесію селищної ради; комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг, з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, агропромислового комплексу та  охорони навколишнього природного середовища (голова Лакуста А.М.) – зосередили увагу на сплаті податків за використання водного фонду в розмірі 3%, оскільки є дефіцит бюджету.

Перед  сесією  (14.03.17р.)  працювала постійна депутатська комісія з питань освіти, культури,  молоді,  фізкультури  і спорту селищної ради  (засідання провела голова Симчишина  Г.Г.), які рекомендували винести всі питання на сесію.  Участь в засіданні постійних депутатських комісій взяли депутати постійної комісії  з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і  етики (голова Кондратюк В.О.).

Прес-служба ОТГ.