Середина вересня ознаменувалася гарною датою – день, коли відважні духом люди відзначають своє професійне свято. Голова Старосинявської громади Віталій Едуардович Здебський на урочистостях з нагоди  Дня працівників цивільного захисту привітав рятувальників Старосинявського районного сектору ГУ ДСНС України в Хмельницькій області і нагородив Почесними грамотами селищної ради начальників відділення 34-го пожежно-рятувального поста ГУ ДСНС України у Хмельницької області: Олександра Гука, Віталія Гуменного, Ігоря Шевчука, Віктора Шматлая, головного інспектора РС ДСНС Мирослава Явдощука  та начальника районного сектору ДСНС Валентина Матіяша.

Рятувальників привітали голова райдержадміністрації Ігор Русий, начальник РС ДСНСУ Валентин Матіяш та артисти районного будинку культури.  У своїй промові голова громади Віталій Здебський сказав:

Шановні працівники цивільного захисту!

Щиро  вітаю усіх вас з професійним святом - Днем рятувальника! Відзначення вашого професійного свята є високою оцінкою внеску  працівників  цих мужніх професій  у повсякденне життя  жителів нашої громади. Від імені депутатського корпусу громади та особисто від себе  дозвольте висловити вам щиру вдячність за вашу почесну справу, за професійне виконання обов’язків. Жителі громади бачать вас як людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист в різних життєвих ситуаціях – захист  від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.  Щира вам подяка за допомогу у ліквідації наслідків стихій, які виникали цьогоріч. Зі святом вас! Щастя, миру і добробуту, міцного здоров’я вам і вашим родинам!

Прес-служба ОТГ.