У СЕЛІ ЩЕРБАНЯХ ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ ГРОМАДИ

Дата: 12.04.2017 17:14

Збори громади у селі Щербані  тривали майже  півтори години.  Участь  в заході взяло  більше 20 осіб.  На розгляд  громади винесено питання  про виділення пасовища для випасу худоби, ремонту Щербанського сільського клубу, використання земель орендарями та облаштування  автобусної зупинки в с.Щербані.

Із населенням зустрілися начальник відділу земельних ресурсів виконавчого комітету селищної ради  Наталія Дзюба, начальник юридичного відділу апарату селищної ради Ігор Шевчук, які надавали професійні роз’яснення щодо проблем, котрі виникли, та в.о. старости Сергій Свириденко .

Юрист розповів про норми виділення земельних ділянок під особисте селянське господарство, використання земель, котрі знаходяться під консервацією під заліснення поза межами населеного пункту. Громада  запропонувала  звернутися із запитом до Головного управління Держгеокадастру в Хмельницькій області з метою виділити під випас худоби індивідуального сектору ті землі, які наразі знаходяться під консервацією, попросили орендаря земельних паїв, щоби 10 га землі відвів їм для випасу домашніх тварин (ВРХ).

Окрім того, жителі села обговорили питання благоустрою до великодніх свят, ремонту грунтових  доріг,  використання земель нічийних берегів ТОВ «Енселко-Агро».

Прес-служба ОТГ.