СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

СТАРОСИНЯВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
31400 смт. Стара Синява вул. Івана Франка,8 тел. 2-13-49

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

29  липня  2016  року                      смт. Стара Синява                  № 52 /2016 –р

Про скликання  восьмої
сесії Старосинявської
селищної  ради VII скликання

Керуючись пунктом 8  статті 42, пунктом  9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  :
       1. Скликати  восьму  сесію Старосинявської селищної ради VIІ скликання   09  серпня  2016  року о 10 00 годині ранку в адмінбудинку  в  смт. Стара Синява.

2. На розгляд восьмої сесії Старосинявської селищної ради планується винести наступний перелік питань:

1.Про взяття  в  комунальну  власність Старосинявської селищної ради житлового  будинку в смт. Стара Синява вул. Цукрозаводська,  7
2.Про затвердження граничних  сум  витрат  на  придбання   легкових  автомобілів, іншого  обладнання  та  устаткування, комп’ютерів,  придбання  та  утримання   мобільних  телефонів  органами , установами  та  організаціями,  які  утримуються за  рахунок  коштів  селищного  бюджету.
3. Про створення комісії  по вирішенню земельних  спорів на  території Старосинявської  селищної ради.
4.  Про  депутатський  запит.
5. Про внесення  змін  до структури селищної ради.
6. Про передачу  з  балансу  Старосинявської селищної ради в оперативне  управління  34 –го державного пожежно – рятувального  поста Головного управління ДС НСУ  в  Хмельницькій  області   бензогенератора  та  мотопомпи.
7. Про внесення доповнень до Програми розвитку будівніцтва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності  Старосинявської селищної ради   на 2016 - 2019 роки.
8. Про надання  матеріальної  допомоги.
9. Про надання  дозволу  на  розробку  проекту  землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки  у власність.
10. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки  у власність.
11. Про  затвердження  технічної  документації  із  землеустрою щодо встановлення  меж земельної  ділянки  в  натурі (на місцевості).
12. Про надання  дозволу  на  розробку  технічної  документації  із  землеустрою щодо  встановлення меж  земельної  ділянки в  натурі (на місцевості).
13. Про надання  дозволу  на  розробку  проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки  в  оренду.
14. Про припинення  права власності  та  користування   земельними ділянками.
15. Про укладання  договору  оренди  землі.

3.   Запросити на сесію селищної  ради:  депутатів селищної  ради,  голову  районної  ради     Франчука В.В., голову Старосинявської РДА Русого І.П.,  начальника відділення поліції Летичівського  відділу ГУНП Шкіндюка В.І., редактора районної газети "Колос" Козельського І.Д., начальника Старосинявського районного сектору Головного управління ДС НСУ  в  Хмельницькій  області  Матіяша  В.В.,  начальника КП "Старосинявський комунгосп" Федорчука І.Ю., виконуючих обов’язки старостів,   представників  громадськості.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                                           В.Здебський