У читальному залі центральної районної бібліотеки відбулась творча зустріч з членом Національної спілки письменників України, поетом-земляком, журналістом Сергієм Цушком. Цією зустріччю розпочалось традиційне свято поезії «Старосинявська весна- 2016», яке буде проходити 13 травня 2016 року в бібліотеці.

На зустріч завітали начальник відділу культури, національностей, релігії та туризму Старосинявської селищної ради Німець Б.П., голова районного літературного об’єднання «Джерелинка», поетеса Сердунич Л.А., вчителі та учні Старосинявського НВК, вихователі дитячого садочка «Зернятко», бібліотекарі, друзі та шанувальники поетичного слова Сергія Цушка. Завідуюча відділу обслуговування Лукачек Н.В. на початку зустрічі представила поета, повідомивши присутніх, що народився С.Цушко на Миколаївщині, але дитячі і юнацькі роки його пройшли в Старій Синяві, він є автором більше 15 збірок, які представлені на книжковій виставці. Автобіографічне оповідання «До основанья, а затем…» прочитала бібліотекар Олена Поліщук. Далі звучали вірші з уст автора. Відбулась жива розмова учасників заходу з поетом-земляком, також прозвучали із запису пісні на музику Цушка С.В. Любов Сердунич подарувала автору свою власну збірку «Вітражі жартів». Зустріч відбулась у піднесеному настрої, автор подарував для користувачів бібліотек підбірку літератури, також для вихованців дитячого садочка «Зернятко» дитячі журнали та власні книги із серії «Малятко - розумнятко». Директор централізованої бібліотечної системи Іванець О.М. подякувала Цушку С.В. за приємні хвилини спілкування та запросила на пам’ятне фото із поетом-земляком.