Фото без опису21 листопада  працівники Старосинявської селищної ради взяли участь   в урочистих   заходах,  присвячених  Дню Гідності та Свободи,  вшануванню громадянської мужності учасників подій Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України.

Заходи розпочалися у залі Старосинявського НВК,  де під час урочистих виступів  секретар селищної ради  Гарник Наталія Іванівна  нагородила грамотами селищної ради учнівську молодь за проявлені творчість, ініціативність та креативність в конкурсних  творах:

• ученицю11-А класуСтаросинявського  НВК «Загальноосвітня    школа І-ІІІ ступенів,  гімназія»    Реус  Олександру    за участь у конкурсі поезії ,  приуроченому до  Дня Гідності та Свободи;
  • ученицю  11-А класу  Старосинявського  НВК     «Загальноосвітня    школа І-ІІІ ступенів,   гімназія»   Муравську  Анастасію   за участь у конкурсі пісень,  приуроченому  до  Дня Гідності та Свободи;
  • ученицю  10-А класу   Старосинявського  НВК  «Загальноосвітня    школа І-ІІІ ступенів,   гімназія»   Кравчук Діану  за участь у конкурсі малюнка  приуроченому , до  дня Гідності та Свободи;
  • учня  8-Б класу   Старосинявського  НВК  «Загальноосвітня    школа І-ІІІ ступенів,   гімназія»   Цимбалістого Тараса  за участь у конкурсі творів , приуроченому до  Дня Гідності та Свободи.

Наталія Іванівна  у своєму виступі наголосила, що даний захід має значну соціально-політичну роль у формуванні сучасного суспільства, насамперед  свобода та гідність повинні починатися  у серцях кожного – із малих справ – відношення один до одного, поведінки на вулиці, взаємоповаги та допомоги.  Молодь привітали учасник Революції   Гідності Юрій Кравчук,  начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Михайло Хабоша.

Далі заходи продовжувалися  в районному будинку культури, де очевидці та учасники революційних подій в Україні у 2004, 2013 - 2014 роках, а саме Кравчук Юрій, який нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня, Міщенко Федір Пилипович, лікар – хірург, котрий  рятував життя пораненим на майдані,  та Сердунич Любов Андріївна, українська поетеса, громадський діяч, волонтер, розповідали  про події, що  відбувалися у самому пеклі революцій.  Живу дискусію з усіма присутніми в залі на теми Помаранчевої Революції та Революції гідності провели вчителі історії  Собур Оксана Василівна(Старосинявський НВК) та Поліщук Антоніна Станіславівна (Адампільський  НВК),  де кожен бажаючий міг задати запитання та висловити свою думку.     Цей день запам’ятається молоді,  як нова сторінка в історії.

Прес-служба ОТГ.