ГОЛОВА ГРОМАДИ ПОБУВАВ У ЦЕНТРІ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Дата: 01.06.2017 16:50

Кожного року уже стало традицією  першого червня  проводити зустрічі  із  колективом  працівників  комунальної  установи селищної ради  Старосинявського центру соціальної реабілітації  дітей - інвалідів «Надія» батьківським колективом його вихованців та представниками органів місцевого самоврядування.

Тож першого червня у центрі відбувся захід,  приурочений  до Дня захисту дітей. У цей день  завітали до дітей з особливими потребами та передали пакети із солодощами та фруктами  голова Старосинявської ОТГ Віталій Здебський, помічник  від народного депутата України (у Старій Синяві) Сергій Маценко, керуючий справами апарату селищної ради Оксана Бондарчук. Працівниками  центру  організовано конкурси  для дітей з особливими потребами, проведено  ігри.

Голова громади Віталій Здебський привітав усіх присутніх із Днем захисту дітей, наголосив, що теперішнє суспільство повинно дбати про дітей з особливими потребами, сприяти їх розвитку та вихованню в сучасному світі,  і досить непросто працювати  в цьому напрямку психологам та вихователям центру «Надія», а селищна рада підтримує  комунальну установу усім необхідним.

Кожному вихованцю центру було вручено подарунки  від народного депутата України Віктора Бондаря та селищної ради.

Прес-служба  ОТГ.