Фото без описуУ селищній раді  31 січня  відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті селищної ради, яке провела заступник голови адмінкомісії Оксана Бондарчук за участю  9 членів комісії,  в.о. старост сіл та правопорушників. Комісія розглянула 12  протоколів про адміністративні правопорушення, характеристики на порушників, винесли 11 постанов про правопорушення на  суму більше 500 гривень та дано  одне попередження.  Протоколи в основному стосувалися неправдивого виклику спецслужб, порушень  правил торгівлі,  крадіжки електроенергії.

Заступник голови  адмінкомісії  Оксана Бондарчук ознайомила  присутніх зі звітом  про роботу  адмінкомісії   за 2016 рік:
За 2016 рік  відбулося  шість засідань адмінкомісії, на яких детально розглянуто 47 протоколів про адміністративні правопорушення за участі правопорушників.  Із 11 членів адмінкомісії  у засіданнях брали участь  9,  що становить 82 % явки.

Адміністративною комісією протягом 2016 року винесено 45 постанов про адміністративні правопорушення, дано два попередження, накладено штрафів у сумі 4165 грн., сплачено правопорушниками 2958 грн.,  не сплачено  1207 грн.

У разі несплати правопорушниками штрафів, Старосинявською селищною радою  направлено  9  постанов до   Старосинявського районного відділу державної виконавчої служби Головного Територіального управління юстиції у Хмельницькій області.

Надійшло  протягом 2016 року  до Старосинявської селищної ради  5 листів Старосинявського районного відділу державної виконавчої служби Головного Територіального управління юстиції у Хмельницькій області про виконання проваджень відносно правопорушників, сплачено 544 гривень штрафу.

Прес-служба ОТГ.