НАДАЛИ ДОПОМОГУ ВІЙСЬКОВИМ-ЗЕМЛЯКАМ

Дата: 23.03.2017 16:48

Волонтери Старосинявської громади надали допомогу нашим військовим землякам, що нині перебувають в зоні АТО. Депутат Старосинявської селищної ради Олег Лучіцький, голова  спілки учасників бойових дій в зоні АТО Віталій Бакун та вихованці Старосинявського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія», волейбольна команда Старосинявської ДЮСШ на чолі із тренером Оксаною Петрівною Стасюк зібрали кошти в сумі 1600 грн., продукти харчування: тушонки, солодощі та різні овочеві консерви, щоби підтримати наших військових земляків на Сході України, де точаться бої.

Учасники акції купили  пилку і разом  із продуктами передали військовим через відділення «Нової пошти» за допомогою колишнього військового, який вийшов з-під Ілловайського котла  - Артема Гноянка.

Волонтери постійно підтримують зв'язок  із нашими військовими із зони АТО і є для них  не лише психологічною підтримкою.

Нещодавно волонтери  та громадська організація учасників антитерористичної операції Старосинявського району Хмельницької області  отримали Подяку  за волонтерську допомогу військовій частині В-1719.

Щасливого повернення додому, наші земляки!

Прес-служба ОТГ.