З нагоди професійного свята  працівників житлово-комунального  господарства і побутового обслуговування населення перший заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій  Карпушин та секретар селищної ради   Наталія  Гарник привітали працівників  комунальних підприємств «Старосинявський комунгосп» та «Старосинявський  Центральний водоканал  №1» .

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування  населення — професійне свято працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування  населення України відзначається щорічно у третю неділю березня.

Свято встановлено в  Україні «…на підтримку ініціативи працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, а також професійних спілок…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення» від 15 лютого 1994 р. № 46/94.

Андрій Андрійович та Наталія Іванівна  вручили грамоти Старосинявської селищної ради:

• Беспальку  Петру  Васильовичу, майстру  з благоустрою КП « Старосинявський комунгосп»;
  • Навойтко  Наталії  Володимирівні, робітниці з благоустрою КП «Старосинявський комунгосп»;
  • Кирстюку  Юрію  Дмитровичу , вантажнику  КП « Старосинявський комунгосп»;
  • Бондару   Юрію  Степановичу, оператору – каналізаційних очисних споруд КП «Старосинявський ЦВК №1»;
  • Коломійцю  Миколі   Даниловичу  - директору  КП «Старосинявський ЦВК №1»;
  • Матвіюку  Євгену Миколайовичу – трактористу КП «Старосинявський ЦВК №1».

Завдяки  вашій праці, шановні комунальники,  з року в рік змінюється загальний вигляд нашого рідного селища,  він стає більш чистим, впорядкованим, охайним,- говорила секретар селищної ради Наталія Іванівна. – У день професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення висловлюю щиру вдячність усім, для кого створення щоденних зручностей людям, поліпшення умов їх побуту стало сенсом життя.

Бажаю вам  досягнення нових професійних висот. Хай вашими постійними супутниками будуть міцне здоров’я, добрий настрій, достаток і тепло родинних осель.

Прес-служба ОТГ.