У залі засідань адмінбудинку працювали постійні депутатські комісії, котрі розглянули питання порядку денного 26-ої чергової сесії селищної ради, яка відбудеться 24 листопада 2017 року.

Фото без опису

Голови комісій: з питань регламенту, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Олег Лучіцький, з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг та з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища Андрій Лакуста, з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту Галина Симчишина заслухали доповіді виступаючих, комісійно поспілкувалися із спеціалістами громади та окремих організацій, котрі відповідають за реалізацію заходів програм розвитку з будівництва та ремонту доріг, вулиць, освітлення, охорони здоров’я та земельних питань; кожне питання поставлено на голосування.

Депутати внесли правки та пропозиції до проектів рішень сесії селищної ради, запропонували на сесії виключити із порядку денного питання, що були розглянуті на позачерговій сесії та включити питання про внесення змін до програми освітлення населених пунктів селищної ради - про освітлення вулиці Винниченка.

У питанні Про внесення змін та доповнень до рішення 14-ї сесії селищної ради «Про створення тимчасової контрольної комісії по контролю за виконанням бюджету Старосинявської селищної ради» № 10/2017 від 10.02.2017 року, депутати запропонували на усіх засіданнях комісій змінити персональний склад даної комісії за бажанням виключити із комісії депутата О.Лучіцького, включити депутатів – А.Лакусту, В.Кондратюка та запропонувати обрати головою комісії депутата Ю.Гурина.

За проханням депутатів з питань регламенту, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку було заслухано інформацію керуючого справами апарату селищної ради Оксани Бондарчук про формування старостинських округів та призначення перших місцевих виборів - запропонували розглянути на засіданні даної комісії окремим питанням та винести на наступну сесію.

Фото без опису

Прес-служба ОТГ.