Фото без описуЗакінчилися тендерні процедури   та період акцепту. Головою Тендерного комітету, першим заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Карпушиним Андрієм Андрійовичем  організовано та проведено засідання тендерного комітету із закупівлі  різних видів техніки, де  під час розкриття конвертів розглянуто усі пропозиції конкурсантів, відібрано тих, які запропонували найнижчі ціни.

Закуплену техніку   доставили  у КП «Старосинявський комунгосп» і вже сьогодні упорядковують її та укомплектовують до зимового періоду. Згідно договорів закупівлі, які  заключено між Старосинявською селищною радою та переможцями тендеру - ТОВ «Укравтозапчастини» (м.Київ)  і ТЗОВ «Техноторг» (М.Миколаїв) для потреб громади придбано  майно:
-    Трактор «Foton»  FT -454   –  360 тисяч гривень;
-    «Екскаватор – погрузчик ЄО-2626» на базі трактора «Беларус -82.1 -  755 тисяч гривень.

Також закупили новий відвал для розгортання снігу – 65 тисяч грн., відвал бульдозерний – 46 тис. грн.

Загалом закуплено техніку для громади на суму: більше  1 226 000 грн.

Фото без описуГолова громади Віталій Едуардович Здебський разом із головою постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг та з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища Андрієм Михайловичем Лакустою,  першим заступником голови Андрієм Андрійовичем Карпушиним та начальником КП «Старосинявський комунгосп» Ігором Юрійовичем Федорчуком зустрілися із переможцями тендеру та колективом працівників  комунгоспу та обговорили об’єми робіт  в зимовий період для виконання новою технікою.

Плани щодо використання субвенції були обговорені після  наради у Міністерстві регіонального розвитку та будівництва, тоді селищним головою В.Здебським було скликано  у червні 2016  засідання виконавчого  комітету, де члени виконкому розглянули пріоритетність освоєння коштів – погодили  форми проектів та розглянули можливість освоєння державної субвенції на необхідні проекти та техніку для виконання важливих робіт. Дані проекти були затверджені сесією селищної ради.

Розглядалися ті проекти, котрі насамперед  важливі і необхідні людям –  глибока оранка, розчистка узбіч доріг, відгортання снігу при сильних заметілях та багато інших.   Варто нагадати, що  у  2016 році з Державного бюджету  на Старосинявську ОТГ було виділено 17 млн., які отримала громада внаслідок  реформування (об’єднання)  громада, із них на сьогодні освоєно близько 9  млн. грн.

Прес-служба ОТГ.