У ПИЛЯВЦІ ВІДБУВСЯ ТЕНДЕРНИЙ КОМІТЕТ

Дата: 25.04.2017 17:36

Селищна рада  продовжує  реалізовувати інноваційні проекти  на території сіл громади та  працює над впровадженням  нових технологій. У селі Пилявка  проходило засідання Тендерного комітету щодо реалізації мікропроекту «Інноваційне енергозбереження для вуличного освітлення в с.Пилявка. Реконструкція існуючої мережі  з використанням  LED – світильників». На конкурс подано три пакети  документів, які розглянули  члени  тендерного комітету.   У засіданні   тендерного комітету взяли участь два підрядники: ТОВ «Лайттер» та ТОВ «АРМ-ЕЛЕКТРО», третій представник надіслав пакет документів і запропонував найнижчу ціну за виконання робіт, виграв конкурс ФОП  «Білошицька Н.З.»

Голова громади зустрівся із членами  тендерного комітету та  спостерігачем від ПРООН  В’ячеславом Анатолійовичем Третяком, під час зустрічі обговорено процес реалізації вищевказаного інноваційного  мікропроекту та терміни виконання робіт.

Прес-служба ОТГ.