Фото без описуСпортивний майданчик  із штучним покриттям біля Старосинявського НВК  збудували ще  у 2008 році, коли депутати районної ради шостого скликання виділили на будівництво та оснащення кошти. Від того часу  сам спортмайданчик та покриття  не оновлювали.  Молодь  з  усіх – усюд прибувала  до місцевої школи, щоби провести різні спортивні турніри, ігри, особливо було людно в літній період та під час шкільних канікул. За цей  час спортивний майданчик повністю, як «кажуть», зносився і потребував капітального ремонту.

Згідно доручення голови громади Віталія Здебського неодноразово  дане питання підіймалося на засіданні виконавчого комітету селищної ради, на робочих нарадах; було підтримано депутатським корпусом селищної ради – згідно рішення №17 сесії Старосинявської селищної ради від 21.10.2016 р. виділили 172 135 грн. на облаштування  та монтажне  покриття спортивного майданчику Старосинявського НВК.  Весною селищний голова Віталій  Здебський  комісійно (у складі робочої групи  – першого заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрія Карпушина, начальника освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету селищної ради Олександра Пузирука,  директора НВК Неоніли  Цимбалістої та  спеціаліста відділу – Віктора Дунця) побували  на об’єкті, де обстежили комісійно умови проведення дозвілля молоді та спортивних занять на майданчику з штучним покриттям Старосинявського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія», визначили основні напрямки робіт та проаналізували їх хід.  У квітні  виконали запланований обсяг робіт із  облаштування майданчика, господарською групою відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету селищної ради  проведено  ряд  робіт з упорядкування спортмайданчика.

21 квітня начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету селищної ради  Олександр Пузирук організував для молоді Турнір з міні-футболу, присвячений відкриттю оновленого спортивного майданчика, на  який прибули: селищний голова В.Здебський, котрому надали почесну місію — відкрити турнір, директор Старосинявського НВК Н.Цимбаліста, учасники заходу привітали молодь  із початком турніру і вручили учасникам турніру грамоти селищної ради за  здоровий спосіб життя та активну громадську позицію.

Спортивні команди мали можливість продемонструвати свої спортивні уміння та навички,  уболівальники та й всі учасники отримали багато позитивних емоцій та гарний нвастрій.

Прес-служба ОТГ.