РЕАЛІЗОВУЄТЬСЯ ПРОЕКТ З ПОБУДОВИ ВОДОГОНУ

Дата: 17.08.2016 16:28

Cтаросинявська ОТГ  розпочала  реалізовувати проекти, що фінансуються за рахунок субвенції  з державного бюджету. На засіданні виконавчого комітету селищної ради одним із напрямків будівельно-ремонтних робіт було прийнято рішення – відновлювати водогін у Старій Синяві.  На сесії селищної ради було прийнято рішення: «Про  затвердження  проектів,  які фінансуються  за рахунок  субвенції  з Державного  бюджету», де  вирішено -

Затвердити наступні проекти:

• Реконструкція шахти ліфта з заміною ліфтового обладнання головного корпусу Старосинявської  центральної районної лікарні по вул.. Грушевського, 15 в смт. Стара Синява Хмельницької області»
  • Реконструкція котельні  Старосинявського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» по вул. Грушевського, 17 в смт. Стара Синява Хмельницької області»
  • Реконструкція частини водогону  в смт. Стара Синява Хмельницької області
  • Будівництво тепло генераторної з встановленням твердопаливного котла Старосинявського ДНЗ №2 «Теремок» по вул.  Цукрозавод, 1 в смт. Стара Синява Старосинявського району Хмельницької області

Наразі роботи тривають.  Бригада робітників Городоцького комбінату комунального обслуговування сільського населення  прокладає пластикові труби від центральної башні до центру Старої Синяві.  На місце будівельно-ремонтних робіт виїхали  голова  ОТГ Здебський  Віталій  Едуардович та перший заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Андрій Андрійович Карпушин:  обговорили процес  та обсяг виконання поставлених завдань,  узгодили терміни виконання та якісного проведення  робіт.

Прес-служба ОТГ.