Старосинявська громада
Старосинявський район, Хмельницька область

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ТРИВАЛО МАЙЖЕ ДВІ ГОДИНИ

23 вересня відбулося засідання виконавчого комітету, яке провів голова селищної ради Здебський Віталій Едуардович за участю 26 членів виконавчого комітету.  На виконкомі розглянули:

Порядок денний:

1. Про надання дозволу на зріз дерев.Інформував: перший заступник голови з питань діяльності  виконавчих органів ради Карпушин Андрій Андрійович

2. Про присвоєння поштових адрес на гідротехнічні споруди літньоматочних ставів за межами села Уласово-Русанівка

3. Про присвоєння поштових адрес на гідротехнічні споруди зимувальних  ставів за межами села Уласово-Русанівка

4. Про присвоєння поштових адрес на гідротехнічні споруди  виросних ставів за межами села Уласово-Русанівка. Інформував: начальник відділу комунального майна, житлово-комунального господарства та інфраструктури виконкому селищної ради Мельник Володимир Іванович, котрий наголосив, що дані питання не є компетенцією селищної ради, тому заявникам варто звернутися до інших відповідних органів.

5.  Про утворення органу з приватизації при виконкомі селищної ради. Інформував: начальник юридичного відділу апарату селищної ради Шевчук Ігор Степанович. Було утворено групу із приватизації майна із семи чоловік: голови виконкому Здебського В., першого заступника з питань діяльності виконавчих органів ради  Карпушина А., секретаря Гарник І.,  начальник відділу комунального майна, житлово-комунального господарства та інфраструктури виконкому селищної ради Мельника  В., начальника юридичного відділу апарату селищної ради Шевчука І., головного бухгалтера селищної ради Синькович Н., начальника РС СНСУ в Хмельницькій області Матіяша В.

6. Про  Правила благоустрою на території Старосинявської селищної . Інформував: начальник відділу комунального майна, житлово-комунального господарства та інфраструктури виконкому селищної ради Мельник Володимир Іванович

7. Про надання дозволу на встановлення апарату для приготування гарячих напоїв в приміщенні Старосинявського НВК. Інформував: начальник відділу комунального майна, житлово-комунального господарства та інфраструктури виконкому селищної ради Мельник Володимир Іванович, котрий наголосив  на тому, що згідно санітарних правил у школах не можна встановлювати кавомати, але для чаю дозволяється.

8. Про затвердження розпорядження №63/2016-р від 16 вересня 2016 року селищного голови  «Про Веб-сайт Старосинявської  селищної  ради у глобальній  інформаційній мережі Інтернет». Інформувала: керуючий справами апарату селищної ради Бондарчук Оксана Олександрівна, яка відмітила, що сайт нині переглядають громадяни інших  14  зарубіжних країн та працівники департаментів ОДА, Офісу реформ у Хмельницькій області. Запросила усіх до співпраці.

8. Про уточнення поштових адрес . Інформувала: секретар селищної ради Гарник Наталія Іванівна

9. Про зняття господарського номеру. Інформувала: керуючий справами апарату селищної ради Бондарчук Оксана Олександрівна

10. Про нумерацію квартир на вул. Лермонтова  смт. Стара Синява. Інформувала: керуючий справами апарату селищної ради Бондарчук Оксана Олександрівна.

11.Про встановлення нумерації квартир в багатоквартирному будинку на вул. Червоноармійській  с.Адампіль. Інформувала: керуючий справами апарату селищної ради Бондарчук Оксана Олександрівна

12. Про визнання центральної вулиці смт. Старої Синяви вул. Грушевського пішохідною вулицею. Інформував: перший заступник голови з питань діяльності  виконавчих органів ради Карпушин Андрій Андрійович.

У розділі «Різне» члени виконавчого комітету розглянули ряд актуальних питань життєдіяльності сіл.

Прес-служба ОТГ.