Провели зариблення на водних плесах

Дата: 24.04.2017 16:10

Щороку  у  весняний період  на  гідрологічному заказнику  місцевого значення Христосів  працівники районної організації   УТМР проводять благоустрій навколишніх територій та зариблення ставу.  Цьогоріч  на водосховищі побували: депутат селищної ради, член ревізійної комісії РО УТМР  Олег Лучіцький,  голова Старосинявської РО УТМР  Валерій Остапець,  головний спеціаліст з питань цивільного захисту  населення  апарату  РДА  Анатолій  Бондар,  єгері районної організації управління Товариства мисливців та рибалок Василь  Балла та Микола Дацков, котрі комісійно провели зариблення водоймища.  Випущено 17 400 штук зарибку коропа вагою  по 25 грам.

Комісія обстежила прилеглі береги, проаналізували екологічний стан, обговорили заходи безпеки на воді та охорони території від браконьєрів.

Прес-служба  РО УТМР.