Старосинявська громада
Старосинявський район, Хмельницька область

Привітання селищного голови зі святом Останнього дзвоника

Шановні школярі, вчителі та випускники!

Від щирого серця вітаю вас зі святом Останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

Сьогодні перегортаємо ще одну сторінку славного освітянського літопису. Упродовж цього року учні долучалися до джерел культури й духовності, старанно засвоювали закони природи, скарби рідної мови та гуманістичні цінності.

Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших: взято першу сходинку на шляху пізнання.

Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.

Бажаю вам віри і впевненості у завтрашньому дні. Зичу вам добра й благополуччя,  успіху,  здоров’я і миру у ваших домівках.

З повагою,  голова Старосинявської ОТГ  Віталій Здебський.